П'ятниця, 23 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

В Чернівецькій області на Черемоші видобувають гравій агресивним способом (фото)

В Чернівецькій області на Черемоші видобувають гравій агресивним способом В Чернівецькій області на Черемоші видобувають гравій агресивним способом
В Чернівецькій області на Черемоші агресивним способом ведеться видобуток гравію.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Карпатську екологічну ватру.

За серпень 2017 року активістами та місцевими мешканцями були зафіксовані факти активної вибірки річкового гравію з русла р.Черемош біля с.Іспас Вижницького району.

Для підїзду до річки були "прорізані" в дамбі під’їдні шляхи, таким чином гідротехнічна споруда була частково зруйнована в результаті чого неспроможна надалі виконувати свою захисну функцію.

Вибір гравію відбувається в особливо великих об’ємах за допомогою важкої промислової техніки.

Роботи ведуться агресивним способом з нанесенням великої шкоди навколишньому природному середовищу та екосистемі гірської річки. Русло річки за допомогою встановлення тимчасової загати спрямовується в бік лівого берега р.Черемош (біля населеного пункту с. Слобідка Косівського р-ону, Івано-Франківської обл.), а на осушені ділянці русла відбувається видобування гравію.

По цинічному задуму організаторів, очевидно після завершення робіт для приховування наслідків і масштабів скоєного, води річки повинні були бути повернуті в звичне русло і встановлення та доведення факту видобування гравію був би не можливий.

І таких місць видобутку гравію на вказаній ділянці, як мінімум два, дві загати, два місця зі слідами вибірки гравію. Вказані дії ідуть всупереч та порушують статті та норми Водного кодексу України, Кодексу про надра, Земельного кодексу, Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища».

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення