Четвер, 02 квітня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Розпорядження голови Чернівецької ОДА не стосується білбордів з привітанням Олександра Фищука з Днем незалежності (фото)

Привітання Олександра Фищука з Днем незалежності Привітання Олександра Фищука з Днем незалежності
Розпорядження голови Чернівецької ОДА не стосується білбордів з привітанням Олександра Фищука з Днем незалежності.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу Чернівецької ОДА.

Розпорядження голови Чернівецької обласної державної адміністрації "Про виготовлення та розміщення у Чернівецькій області соціальної друкованої реклами" не стосується білбордів із привітанням голови ОДА Олександра Фищука до Дня незалежності України.

"У зв’язку з тим, що низкою інтернет-видань було оприлюднено матеріал про виготовлення та розміщення в області соціальної реклами до Дня незалежності України, інформуємо про наступне. Розпорядження обласної державної адміністрації від 23 серпня 2017 року №712 "Про виготовлення та розміщення в Чернівецькій області соціальної друкованої реклами", про яке йдеться у матеріалі, не стосується постерів для білбордів з привітанням голови обласної державної адміністрації О.Фищука до Дня незалежності України. Так, документ видано в рамках реалізації в області державної інформаційної політики, відповідно до листів Міністерства інформаційної політики України від 11.08.2017 №12-04/11-08 та Адміністрації Президента України від 18.08.2017 про виготовлення соціальної друкованої реклами до 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України; листа Міністерства інформаційної політики України від 07.08.2017 №12-04/07-08 про проведення інформаційної кампанії до Міжнародного дня корінних народів світу.

За запропонованими Міністерством інформаційної політики та Адміністрації Президента України макетами, відділом інформаційної діяльності обласної державної адміністрації було забезпечено виготовлення та розміщення в Чернівецькій області тематичних постерів для білбордів та сітілайтів у кількості 21 та 15 відповідно. Видатки на їх виготовлення проводились в межах коштів, передбачених на заходи Регіональної програми забезпечення інформаційних потреб населення області, відзначення свят державного, регіонального, місцевого значення та здійснення представницьких, інших заходів на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням IV сесії обласної ради VІІ скликання від 15 березня 2016 р. №28-4/16.

Враховуючи вищезазначене, відповідь обласної державної адміністрації на інформаційний запит редакції газети від 17.08.2017 №26, надіслана 21.08.2017 за №М/ЗПІ-134 – відповідає дійсності. Наголошуємо, що видатки на виготовлення та розміщення постерів для білбордів з привітанням голови обласної державної адміністрації О.Фищука до Дня незалежності України за рахунок коштів державного, місцевого бюджетів не проводились.

Раніше повідомлялося, що Чернівецька обласна державна адміністрація передбачила майже 10 тисяч гривень на друк постерів для білбордів та сітілайтів до державних свят, які відзначалися у серпні.

Нагадаємо, до Дня незалежності Олександр Фищук попіарився з білбордів.

У Чернівецькій ОДА повідомили, що ці білборди були встановлені не за кошти обласної адміністрації.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення