Понеділок, 06 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

В Кельменцях на засіданні антирейдерського штабу урегульовано земельні питання

В Кельменцях на засіданні антирейдерського штабу урегульовано земельні питання
19 вересня 2017 року в приміщенні Кельменецької райдержадміністрації відбулося виїздне засідання оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Василя Гостюка та за участі голови Кельменецької райдержадміністрації Швець Віталія, представників Головного територіального управління юстиції в Чернівецькій області, національної поліції, Держгеокадастру, Служби безпеки України, прокуратури.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу Чернівецької ОДА.

Засідання відбулось з метою врегулювання конфлікту між орендарями сільськогосподарських земельних ділянок розташованих на території с. Грушівці, які звернулись до оперативного штабу за захистом своїх прав. В ході роботи члени оперативного штабу заслухали аргументи і доводи сторін конфлікту та ознайомились правовстановлюючими документами, які були надані сторонами конфлікту.

За результатами засідання, встановлено факт використання земельних ділянок однією із сторін конфлікту без належних на це правових підстав (договорів оренди зареєстрованих відповідно до чинного законодавства), а також факт подвійної реєстрації договорів оренди землі.

При цьому, оперативним штабом встановлено, що право власності орендодавців (власників земельних паїв) ніяким чином не порушено, оскільки зі слів орендарів орендна плата сплачується в повному розмірі, податок на доходи фізичних осіб утримується.

Окрім того, члени оперативного штабу запропонували сторонам конфлікту звернутися зі скаргою до Комісії з розгляду скарг Міністерства юстиції України для скасування факту «подвійної» державної реєстрації договорів оренди землі.

Адже, як підкреслив заступник голови облдержадміністрації Василь Гостюк: «Перед штабом стоїть завдання забезпечити захист прав власників землі та попередження протиправного заволодіння збіжжям».
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення