Вівторок, 25 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині до центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів завітала делегація італійських спеціалістів (фото)

На Буковині до центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів завітала делегація італійських спеціалістів (фото)
З 06 жовтня по 15 жовтня 2017 р. делегація італійських спеціалістів перебуває в Кіцманському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Дзвіночок» в рамках проекту «Добробут, виховання та соціальна інтеграція дітей-інвалідів в Україні».

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу ОДА.

З італійської сторони в даному проекті представлені Асоціація ІВО Італія представник Федеріка Группіоні, Асоціація Італія – Україна (Болонья) представник Сандулович Іван, асоціація «Зелений Хрест» Мелдола – з міста Предапйо Фабіо Рагузо та Марта Фантіні.

Основною метою проекту є «Інтеграції дітей – інвалідів у суспільство в Україні», а конкретними цілями проекту є зміцнення та підвищення кваліфікації українських спеціалістів з реабілітації дітей-інвалідів, розвиток інклюзивної освіти для дітей-інвалідів в загальноосвітніх навчальних закладах Кіцманського району, підтримка сімей дітей-інвалідів.

У рамках співпраці на даному етапі є проведення практичних занять з фізичної реабілітації із спеціалістами Центру «Дзвіночок» лікарем реабілітологом Фабіо Рагузо та фізичним терапевтом Мартою Фантіні. Окрім того, італійські фахівці постійно проводять огляди дітей-інвалідів, що відвідують центр з метою надання консультацій щодо роботи з фізичної реабілітації дітей в установі та вдома.

Даний проект розрахований на 1 рік і включатиме в себе візити італійських спеціалістів та фахівців з реабілітації дітей-інвалідів протягом 2017-2018 років.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення