Субота, 21 жовтня 2017p.
Loading...
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині до центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів завітала делегація італійських спеціалістів (фото)

На Буковині до центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів завітала делегація італійських спеціалістів (фото)
З 06 жовтня по 15 жовтня 2017 р. делегація італійських спеціалістів перебуває в Кіцманському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Дзвіночок» в рамках проекту «Добробут, виховання та соціальна інтеграція дітей-інвалідів в Україні».

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу ОДА.

З італійської сторони в даному проекті представлені Асоціація ІВО Італія представник Федеріка Группіоні, Асоціація Італія – Україна (Болонья) представник Сандулович Іван, асоціація «Зелений Хрест» Мелдола – з міста Предапйо Фабіо Рагузо та Марта Фантіні.

Основною метою проекту є «Інтеграції дітей – інвалідів у суспільство в Україні», а конкретними цілями проекту є зміцнення та підвищення кваліфікації українських спеціалістів з реабілітації дітей-інвалідів, розвиток інклюзивної освіти для дітей-інвалідів в загальноосвітніх навчальних закладах Кіцманського району, підтримка сімей дітей-інвалідів.

У рамках співпраці на даному етапі є проведення практичних занять з фізичної реабілітації із спеціалістами Центру «Дзвіночок» лікарем реабілітологом Фабіо Рагузо та фізичним терапевтом Мартою Фантіні. Окрім того, італійські фахівці постійно проводять огляди дітей-інвалідів, що відвідують центр з метою надання консультацій щодо роботи з фізичної реабілітації дітей в установі та вдома.

Даний проект розрахований на 1 рік і включатиме в себе візити італійських спеціалістів та фахівців з реабілітації дітей-інвалідів протягом 2017-2018 років.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


??????, ???????, ????????...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Галицька верстка

Нові блоги

Опитування

Які політичні партії ви підтримуєте?
БПП Солідарність - 0%
Фронт Змін - 2.3%
Батьківщина - 9.3%
Самопоміч - 16.3%
Радикальна партія - 0%
Свобода - 9.3%
Опозиційний блок - 2.3%
Наш край - 0%
Народний контроль - 0%
Рух нових сил - 0%
ДемАльянс - 0%
Громадянська позиція - 0%
Інші партії - 4.7%
Не підтримую жодної партії - 55.8%
Всього голосів: 43

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення