Вівторок, 07 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівецькому обласному центрі зайнятості представили директора

У Чернівецькому обласному центрі зайнятості представили директора
22 грудня 2017 року, у Чернівецькому обласному центрі зайнятості відбулася нарада щодо реформування служби зайнятості за участі заступника Голови Державної служби зайнятості Романа Кригана, першого заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайла Павлюка, директорського складу філій та базових центрів зайнятості.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу Чернівецької ОДА.

Під час наради заступник Голови Державної служби зайнятості представив колективу директора Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк у виступі наголосив, що на виконання доручення Міністерства соціальної політики України в обласній державній адміністрації розроблено проект Програми зайнятості населення Чернівецької області. «Обласній службі зайнятості за ці роки вдалося працевлаштувати майже 220 тисяч безробітних буковинців та забезпечити кваліфікованими кадрами роботодавців краю. 6 листопада 2017 року розпочався процес реорганізації в Чернівецькій службі зайнятості. Зокрема, філіями Чернівецького обласного центру стали Новоселицький районний та Чернівецький міський центри зайнятості. Сподіваюсь, що Державна служба зайнятості й надалі буде надійним посередником на ринку праці між працівниками та роботодавцями, об'єднуючою ланкою для забезпечення української економіки фаховою робочою силою», - зазначив Михайло Павлюк.

Принагідно посадовець привітав присутніх із 27 річницею створення державної служби зайнятості.

Заступник Голови Державної служби зайнятості Роман Криган зазначив, що реформування служби зайнятості передбачає підвищення якості та ефективності надання соціальних послуг як роботодавцям так і безробітним. «Ключовим принципом реорганізації Служби є створення соціальної сервісної служби для клієнтів: для роботодавців – це якісний та швидкий добір кваліфікованих працівників, для безробітних та шукачів роботи – сервісна підтримка сприяння їх зайнятості та розвитку професійної кар’єри», - наголосив Роман Криган.

Директор обласного центру зайнятості Любов Кожолянко проаналізувала основні здобутки обласної служби зайнятості за 11 місяців 2017 року. Зокрема, зазначивши, що в умовах реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні, перед Службою зайнятості стоїть питання оперативного реагування на виклики регіональних ринків праці, розвитку кадрового, фінансового, інфраструктурного потенціалу на новій територіальній основі з урахуванням створення громад. «З початку року соціальними послугами обласної служби зайнятості скористалося 18,5 тисяч осіб, які мали статус безробітного та майже 8 тисяч осіб без надання статусу безробітних. Роботодавці області подали інформацію про наявність 13,5 тисяч вакантних посад. За сприянням обласної служби зайнятості у січні-листопаді 2017 року забезпечено роботою майже 11 тисяч буковинців. Зростання кількості вакансій сприяло зниженню навантаження на одне вільне робоче місце на 3 особи (станом на 1 грудня 2017 року – 5 осіб на одне вільне робоче місце, на 1 грудня 2016 року – 8 осіб на одне вільне робоче місце)» - зазначила Любов Кожолянко.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення