Середа, 16 січня 2019p.
МОРЕ ГРОШЕЙ UA
Loading...
Оксфорд Медікал проктолог

У Господарському суді Буковини планують врізати кількість суддів майже в чотири рази

Господарський суд Чернівецької області Господарський суд Чернівецької області
www.bukpravda.cv.ua
Великі кадрові «чистки»: у Господарському суді Буковини планують врізати кількість суддів майже в 4 рази.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на sud.ua.

Державна судова адміністрація України має намір скоротити майже у чотири рази кількість суддів Господарського суду Чернівецької області. Про це на з’їзді суддів заявив глава ДСАУ Зеновій Холоднюк. Зокрема, він зазначив, що для окремих суддів, зокрема, місцевих господарських, буде шоком те, що "нормативна чисельність, яка планується, має бути значно меншою від нинішньої".

Так, ДСАУ вже направила на адресу судів новий проект нормативної кількості суддів, яким передбачається скорочення штатної чисельності суддів господарської юрисдикції з 844 штатних одиниць до 627-ми. Повідомляється, що у семи областях планується врізати кількість суддів наполовину.

Це, зокрема, господарські суди Вінницької, Волинської, Закарпатської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської та Полтавської областей. Крім того, майже у чотири рази – з 15-ти до чотирьох – заплановано скоротити чисельність суддів у господарському суді Чернівецької області.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення