Понеділок, 28 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Хотинщині провели акцію протесту проти будівництва нових ГЕС

На Хотинщині провели акцію протесту проти будівництва нових ГЕС На Хотинщині провели акцію протесту проти будівництва нових ГЕС
На Хотинщині провели акцію протесту проти будівництва нових ГЕС.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на провідного фахівця із екологічної освіти НПП «Хотинський» Івана Лазара, який надав комертар Хотинські вісті.

У Міжнародний день боротьби проти гребель, який відзначають 14 березня, міст, що в селі Атаки на Хотинщині, став місцем проведення флешмобу за збереження річки Дністер від негативного впливу гребель. Працівники Національного природного парку «Хотинський» спільно із учнівським активом Хотинської ЗОШ №1 провели акцію протесту проти будівництва нових гідроелектростанцій. У флешмобі взяли участь і депутати.

Жителів Хотинщини хвилює те, що поряд із позитивними наслідками функціонування ГЕС (забезпечення населення електроенергією, робочими місцями та розвитком інфраструктури) є, на жаль, і значні загрози для екологічного стану річки Дністер.

Такими ризиками для довкілля стануть: зміна швидкості течії річки, перетворення її на декілька великих ставків-водосховищ, що призведе до зменшення чисельності річкової іхтіофауни. Наслідком затоплення земель стане зникнення унікальних червонокнижних видів рослин. Крім того, кожна ГЕС, грубо кажучи, має свій термін життя – у межах 100 років, що викликане поступовим замуленням водосховищ. 
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення