Понеділок, 19 серпня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині підприємець сплатить 300 тисяч штрафу за нелегальних працівників

На Буковині підприємець сплатить 300 тисяч штрафу за нелегальних працівників На Буковині підприємець сплатить 300 тисяч штрафу за нелегальних працівників
www.bukpravda.cv.ua
Підприємець на Буковині сплатить 300 тисяч штрафу за нелегальних працівників.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Управління Держпраці у Чернівецькій області.

Нелегальну зайнятість працівників виявлено у ході інспекційного відвідування начальником та головними державними інспекторами відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області у фізичної особи підприємця, що здійснює підприємницьку діяльність у смт. Путила (Путильський район, Чернівецька область).

Під час проведення інспекційного відвідування у приміщення ресторанного комплексу (підприємницьку діяльність суб’єкт господарювання здійснює у ресторанному бізнесі) інспекторами Держпраці виявлено 3 особи, котрі виконували обов’язки працівників кухні. Їх було допущено до виконання роботи у порушення вимог статті 24 КЗпП України - «Укладення трудового договору», а саме без укладення трудових договорів.

Управління Держпраці у Чернівецькій області неодноразово наголошувало: використання не задекларованої праці є грубим порушення законодавства про працю. Штрафна санкція, накладена органами Держпраці за використання одного неофіційно влаштованого працівника, - 111 690 гривень.

Оскільки головні державні інспектори встановили факт неофіційного працевлаштування фізичною особою-підприємцем трьох осіб, то штрафну санкцію накладено у сумі 335 070 гривень (триста тридцять п’ять тисяч сімдесят гривень).

Інспектори Держпраці встановили у ФОП інші порушення трудового законодавства. Зокрема, роботодавець своїми діями порушила норми Закону України «Про оплату праці».

Як наслідок, за порушення при нарахуванні та оплаті праці працівників винесено постанову про накладення на суб’єкта господарювання штрафу у розмірі 74 460 гривень (сімдесят чотири тисячі чотириста шістдесят гривень).

Додатково за інші порушення законодавства про працю роботодавця оштрафовано на 3723 гривні (три тисячі сімсот двадцять три гривні).
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення