Середа, 23 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині ОТГ отримала у комунальну власність землі сільгосппризначення

Новоселиця Новоселиця
www.bukpravda.cv.ua
ОТГ на Буковині отримала у комунальну власність землі сільгосппризначення.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу Чернівецької облдержадмністрації.

7 серпня 2018 року Новоселицька ОТГ отримала землі сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів у комунальну власність, згідно з Планом–графіком передачі земельних ділянок об’єднаним територіальним громадам у 2018 році, розробленим Державною службою з питань геодезії, картографії та кадастру від 05.02.2018 (із змінами 26.03.2018).

Документи, що стосуються передачі земель сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів підписали міський голова Марія Нікорич та начальник Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Юрій Ватаманюк.

Новоселицька громада отримала у власність ОТГ 500 гектарів землі, що дозволить суттєво розширити ресурсну базу громади та, збільшить її інвестиційну привабливість.

Слід зауважити, що процес передачі приблизно 760 тис. га від Держгеокадастру, який від імені держави управляє землями, до ОТГ офіційно стартував з 1 лютого.

Наприкінці січня Глава Уряду повідомив, що Кабінет Міністрів України знайшов оптимальне юридичне рішення для того, щоб розпочати процес передачі землі поза межами населених пунктів у власність об'єднаним територіальним громадам.

Також було визначено, що до кінця року структурними підрозділами Держгеокадастру України має підписати з кожною ОТГ меморандуми, в яких будуть визначені строки та відповідальні особи за процес передачі земель. Якщо коротко описати алгоритм передачі земель, то здійснюється вона за заявницьким принципом. Це означає, що рада ОТГ на сесії має прийняти рішення про звернення до Держгеокадастру щодо передачі земель у комунальну власність та подати таку заяву за адресою. Наступними кроками в зазначеному процесі мають стати інвентаризація земельних ділянок та їх реєстрація в кадастрі. На фініші процесу ОТГ і структурний підрозділ Держгеокадастру України повинен підписати акт-прийому передачі та з цим документом звернутися до державного реєстратора майнових прав для реєстрації комунальної власності на ці ділянки.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення