П'ятниця, 10 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У селі на Буковині тепер робитимуть закордонні паспорти

У селі на Буковині тепер робитимуть закордонні паспорти
У селі на Буковині тепер робитимуть закордонні паспорти.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з прсиланням на прес-службу Чернівецької ОДА.

З 13 серпня 2018 року в Центрі надання адміністративних послуг Великокучурівської ОТГ можна отримати послугу оформлення та видачі паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм (вперше після досягнення 14-річного віку) та оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм.

Можливість отримання паспорту через ЦНАП дозволить зробити цю послугу максимально доступною і зменшити часові та грошові витрати для жителів громади.

Завдяки змінам у Законі України "Про Єдиний державний демографічний реєстрта документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус", що відбулися у 2016 році, центри надання адміністративних послуг було визначено суб’єктами, які наділено повноваженнями щодо прийняття заяв-анкет для внесення інформації до Єдиного державного демографічного реєстру та видачі паспорта громадянина України. ЦНАП в даному випадку виступає фронт-офісом, адже державна міграційна служба все ж є надавачем послуг, а от ЦНАПи займаються консультуванням та інформуванням населення, прийомом документів, контролем за проходженням термінів і видачею документів. До того ж,оформлення внутрішніх та закордонних паспортів в ЦНАПі дозволить громадянам отримати альтернативу для подачі документів для видачу паспорту.

Великокучурівська сільська рада рішенням сесії виділила кошти з місцевого бюджету для придбання спеціального обладнання (програмно-апаратних комплексів Єдиного державного демографічного реєстру) та підключення до Національної системи конфіденційного зв’язку (НСКЗ) для оформлення та видачі документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, реєстрацію/зняття з реєстрації місць проживання/перебування громадян України, іноземців та осіб без громадянства.

Адміністратори ЦНАП Великокучурівської сільської ради пройшли практичне навчання в Чернівецькому міському відділі Управління ДМС України в Чернівецькій області. Також, відповідно до ст. 8 Закону України "Про адміністративні послуги" розроблені інформаційні та технологічні картки на кожну адміністративну послугу, які надаватимуться УДМС України в Чернівецькій області через ЦНАП Великокучурівської сільскої ради.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення