Вівторок, 21 травня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівецькій ОДА підрахували, скільки «пакунків малюка» потрібно буковинкам до кінця року

У Чернівецькій ОДА підрахували, скільки «пакунків малюка» потрібно буковинкам до кінця року
У Чернівецькій ОДА підрахували, скільки «пакунків малюка» потрібно буковинкам до кінця року.

Про це під час селекторної наради з питань готовності регіонів до надання при народжуваності дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" повідомив перший заступник голови Чернівецької ОДА Михайло Павлюк.

Чернівецька область потребує 2862 "пакунки малюка" для забезпечення жінок, які можуть народити дітей протягом вересня-грудня 2018 року.

За словами посадовця, укладено трьохсторонню Проектну угоду щодо забезпечення соціального захисту та відповідального батьківства в Україні між Чернівецькою ОДА, Департаментом соціального захисту населення ОДА та направлено у трьох примірниках до МСПУ для подальшого підписання Управлінням ООН з обслуговування проектів ("ЮНОПС").

За ініціативою Департаменту соцзахисту населення облдержадміністрації сесією Чернівецької обласної ради від 24.07.18 р. (рішення №91-23/18) Департаменту як головному розпоряднику коштів, виділено асигнування на закупівлю "пакунка малюка" в сумі 14020000 грн. на серпень 2018 року, що забезпечить надання натуральної допомоги при народженні дитини, починаючи з 1 вересня до 31 грудня 2862 особам (сума асигнувань на закупівлю "пакунка малюка" вирахувана виходячи із вартості одноразової натуральної допомоги 5000 грн.). Ще додатково фінансування в сумі 290 тис. грн. повинно надійти.

Перший заступник голови облдержадміністрації Михайло Павлюк повідомив, що визначено відповідальних осіб за організацію роботи з надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги на рівні районних струкурних підрозділів соціального захисту, пологових будинків, Департаменту охорони здоров’я та Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації. Також розроблено інформаційний буклет про можливість призначення допомоги при народженні дитини в електронній формі, який буде включатися в "пакунок малюка".
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення