Четвер, 09 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Сокирянах відкрили перший інклюзивно-ресурсний центр на Буковині (фото)

У Сокирянах відкрили перший інклюзивно-ресурсний центр на Буковині (фото)
У Сокирянах відкрили перший інклюзивно-ресурсний центр на Буковині.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу Чернівецької облдержадміністрації.

17 серпня 2018 року у м. Сокиряни в приміщенні районного центру ранньої реабілітації дітей-інвалідів відкрито перший інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ). Тут виділено 2 кімнати для роботи з дітьми, де облаштовано робочі місця логопеда, дефектолога та психолога.

Для ефективного навчання та виховання ІРЦ буде обслуговувати 4971 дитину, а саме: учнів, які навчаються у 19 закладів загальної середньої освіти та виховуються у 6 закладах дошкільної освіти, а також діти раннього віку, які не відвідують дошкільні заклади.

За кошти державної субвенції (200 тис.) закуплено:

1.меблі на суму 16.000 грн.;

2.ноутбуки, планшети, проектор, принтер, сканер, ламінатор - на суму 134.700 грн.;

3.комп’ютерний комплекс для індивідуальних та колективних форм навчально-корекційної та реабілітаційної роботи «Живий звук» на 51.200 грн.

Для навчання діток закуплено також розвивальні ігри, посібники для розвитку логічного мислення, уваги, дрібної моторики, вивчення кольору, форми, розміру, дидактичні ігри, методичні посібники, м’які іграшки за кошти місцевого бюджету та зроблено косметичний ремонт кабінетів (52.300 грн).

Щоб забезпечити руховий режим та задовольнити фізіологічну потребу дитини в русі, підтримувати її працездатність, змонтовано шведську стінку, гірку та замовлено сенсорну доріжку (за спонсорські кошти). Також для дітей облаштовано кімнату соціально-побутового орієнтування, вбиральні, та територію.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення