Неділя, 23 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Сторожинецькому лісгоспі створили тимчасові мости для трелювання деревини через гірські річки

У Сторожинецькому лісгоспі створили тимчасові мости У Сторожинецькому лісгоспі створили тимчасові мости
В Банилівському лісництві забезпечили тракторам і лісовозам мостові переїзди через малі річки і гірські потоки.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу ДП «Сторожинецьке ЛГ».

Перш ніж приступити до розробки лісосіки головного користування у гірських лісових масивах урочища Думітриця, лісівники Банилівського лісництва ДП «Сторожинецький лісгосп» побудували тимчасові переїзди через річки і потічки, що зустрічаються на трелювальній дорозі. Нею трактори і лісовози транспортують матеріали лісозаготівлі з верхнього складу до місця їх складування і переробки.

В урочищі Думітриця відстань трелювання деревини гірським схилом з лісосіки до ґрунтової дороги – 1,5 км. Гірська річка Кошуя пересікає цей маршрут тричі. Тож збудовано три мости для лісовозної техніки, які дозволяють річці безперешкодно струменіти своїм природним руслом.

«Загалом маємо у лісництві 5 таких тимчасових мостів, – розповідає лісничий Банилівського лісництва Валерій Ілліч Шпак. – На усіх етапах заготівлі деревини застосовуємо екологічно ощадні технології. Дбаємо про лісові екосистеми, зокрема забезпечуємо охорону водних біоресурсів під час проведення лісозаготівельних робіт».

Малі річки у лісфонді Банилівського лісництва – з джерельно чистою водою, вирують на перекатах, де вода піниться на камінні, що вкриває русло. В них навіть водиться дика струмкова форель. Завдяки тимчасовим мостам, лісозаготівельні трактори і лісовози не зачіпають гірських річок.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Арсений
Чтобы сделать обычный проезд к населенному пункту - у громад проблемы с ремонтом дороги. А чтобы украсть и вывезти лесоматериал, чаще под контрабанду - ВСЕГДА ПОЖАЛУЙСТА! Даже мосты строим.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення