Субота, 05 грудня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівецькій області не знайшлося лікарів, охочих піти на військову службу

У Чернівецькій області не знайшлося лікарів, охочих піти на військову службу
У Чернівецькій області не знайшлося лікарів, охочих піти на військову службу.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Чернівецького обласного військового комісара Віталія Чурая.

Військова служба за призовом офіцерів запасу є обов’язковою, зауважують у Чернівецькому військовому комісаріаті. Офіцери за призовом в обов’язковому порядку проходять тримісячну підготовку та після цього призначатимуться на первинні офіцерські посади до військових частин, які не беруть участь в операції Об’єднаних сил. Ці офіцери не залучатимуться до ООС без їхньої особистої згоди та укладання відповідного контракту. Військова служба за призовом офіцерів запасу є обов’язковою.

Призову підлягають офіцери запасу віком до 43 років, які закінчили військові кафедри, мають вищу освіту та яким присвоєне первинне офіцерське звання і які за результатами медичного огляду придатні до військової служби за станом здоров’я. Соціальний захист та грошове забезпечення офіцерів за призовом повністю відповідає рівню, який отримують офіцери військової служби за контрактом (починаючи з 2019 року близько 15 тисяч гривень).

"У Чернівецькій області були проблеми з цією категорією, хоча ми попереджали, що це служба в тилу з усіма перевагами офіцера, збереження місця працевлаштування. Не виявилося охочих піти на службу і серед лікарів" - зауважив Віталій Чурай.

Щодо контракту, то план в області виконали минулого місяця на більше ніж 76%. Але річний план ще не виконали.

"Планове завдання по відбору кандидатів на військову службу за контрактом на 2018 рік складає 982 чол. Станом на 08.11.2018 року уклали контракти – 630 чол., що складає 64,1 % від планового завдання. Але в Україні Чернівецька область вийшла на 3 місце. Після Хмельницької і Львівської областей" - зазначив військовий комісар.

Нагадаємо, грошове забезпечення осіб рядового, сержантського та старшинського складу становить від 7300 до 10000 грн.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення