Вівторок, 18 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині виявили значні порушення та низку недоліків у спеціалізованій школі-інтернаті (фото)

На Буковині виявили значні порушення та низку недоліків у спеціалізованій школі-інтернаті (фото)
На Буковині виявили значні порушення та низку недоліків у спеціалізованій школі-інтернаті.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на сайт Уповноваженого Верховної ради України з прав дитини.

У Хотині вихованців інтернату закривають на ніч на замок: виявили значні порушення.

У Чернівецькій області виявили значні порушення та низку недоліків у Хотинській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернаті №2.

Зазначається, що моніторингову групу вразило те, що спальні кімнати учнів на ніч закривають на навісні замки, і учні позбавляють свободи пересування.

Щоб відвідати туалет діти змушені у вікно кликати чергового і повідомляти його про це або відправляти природні потреби в тому ж спальному приміщенні в миски та відра. У випадку виникнення вночі пожежі в спальному приміщенні, діти не зможуть евакуюватися, і це при тому, що в спальних корпусах немає жодного вогнегасника.

"Незважаючи на те, що у закладі є душова кімната, учні не можуть митися там в будь-який день за власним бажанням протягом тижня і змушені митися у житлових корпусах. Навіть діти молодшого віку змушені самостійно носити гарячу воду із сусіднього корпусу відрами, а потім розводити її холодною водою, митися, використовуючи тазики та самостійно прати собі нижню білизну", - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що при недостатній кількості меблів, значна їх частина у спальних корпусах знаходиться у аварійному стані, учні власними силами намагаються здійснювати їх ремонт. Зламану шафу дев’ятикласниць ніхто з персоналу не ремонтував, а оскільки ремонт шафи власними силами учнів не вдався, одяг учні змушені зберігати навалом в загальній купі на її дні.

"Виявлено, що у кімнатах давно не проводилося генеральне прибирання. З деяких матраців сипався пил, а під ними часто можна було побачити сміття, нижню білизну, одяг. У спальних кімнатах виявлені палиці, складний ніж, запальнички, зламані бритви, гральні карти. На одну зі стін кімнати нанесені нецензурні слова та намальовані статеві органи", - повідомляється на сайті.

"Окремо варто відзначити наявність оголених дротів від різної техніки у кімнатах, яку учні безконтрольно намагалися відремонтувати. На складі виявлена недостатня кількість продуктів харчування, журнал складської продукції не вівся належним чином", - йдеться у повідомленні.

Водночас, пише сайт, моніторингова група виявила, що дитячі порції в їдальні значно менші, ніж мають бути за нормами. Крім того, моніторинговій групі не змогли продемонструвати жодного листка комплексного огляду дітей лікарями за минулий рік. Неналежним чином ведеться фіксація звернень учнів до лікарів та госпіталізації. Лікування учнів у лікарні не відображене в їх медичних картках. Виявлені факти свідчать про жорстокі, нелюдські або такі, що принижують гідність, види поводження з учнями даного закладу, про порушення їх прав на свободу пересування, особисту безпеку, достойні побутові умови, якісне харчування, медичне забезпечення.

За результатами візиту направлятимуться листи реагування до Чернівецької обласної державної адміністрації.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення