Четвер, 17 жовтня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

Одну дитину-сироту з Буковини всиновили іноземці

Одну дитину-сироту з Буковини всиновили іноземці.

Про це повідомила Юлія Матвієва, начальниця служби у справах дітей Чернівецької ОДА, пише Чернівецька облдержадміністрація.

В Чернівецькій області проживає 995 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Впродовж 2018 року статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, надано 134 дітям. - Упродовж 2018 року встановлено опіку та піклування над 101 дитиною. Крім того, в області діє 17 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 102 дитини та 51 прийомна сім’я, в яких виховується 113 дітей, - повідомила Юлія Матвієва.

- В дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях виховується 21% від загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом 2018 року створено 3 дитячі будинки сімейного типу та 5 прийомних сімей, до яких влаштовано 22 дітей. Усиновлено протягом 2018 року 23 дитини (22 - громадянами України, 1 - іноземцями).

На щастя, в області не було випадків жорстокого поводження з дітьми в дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім’ях та сім’ях опікунів.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення