Неділя, 23 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Комісаріати області закликають резервістів, забезпечити виконання військового обов’язку

Комісаріати області закликають резервістів, забезпечити виконання військового обов’язку Комісаріати області закликають резервістів, забезпечити виконання військового обов’язку
Комісаріати області закликають резервістів, забезпечити виконання військового обов’язку.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Чернівецький обласний військовий комісаріат.  

В час коли особовий склад військових частин виконує завдання на сході, резервісти проходять вишкіл на навчальних зборах, посилюючи обороноздатність держави. Відновлюючи тут військові знання та навички, вони здобувають готовність в разі потреби стати поряд з тими, хто воює вже п’ятий рік. Більшість учасників зборів, вважають їх не обов’язком, а внутрішньою потребою та справою гідності – зробити таким чином внесок в зміцнення війська.

Звісно, не кожен бажаючий має можливість присвятити себе цілком військовій службі, проте може долучитись до справи захисту своєї країни в якості резервіста. Всього від початку року вишкіл пройшли близько шести сотень чоловіків нашої області. До кінця року до навчальних зборів планується залучити ще близько двох сотень буковинців, які проходитимуть підготовку тривалістю від двох до чотирьох тижнів в різних військових частинах.

15 вересня відбудеться наступна відправка команд із ста п’ятдесяти резервістів до навчального центру ДШВ та однієї з частин військ ППО. Важливо знати, що резервісти ні в якому разі не залучаються до виконання завдань в Донецькій та Луганській області.

Протягом навчань зберігається робоче місце, виплачується середньомісячна заробітна плата, непрацюючим – мінімальна зарплата, та кожному наприкінці року грошове забезпечення.

Комісаріати області закликають резервістів, забезпечити виконання військового обов’язку, а їх роботодавців провести згідно законодавства заходи з оповіщення та підтримати своїх працівників, які будуть залучені на збори.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення