Субота, 25 січня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Чернівецька митниця засекретила хворобу Миколи Салагора

Чернівецька митниця засекретила хворобу Миколи Салагора Чернівецька митниця засекретила хворобу Миколи Салагора
Чернівецька митниця засекретила хворобу Миколи Салагора. 

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на UA:Буковина.

Чернівецька митниця ДФС відмовилась надавати журналістам документи, які підтверджують "тимчасову непрацездатність" керівника митниці Миколи Салагора.

Як зазначають журналісти, у відповіді на їхній інформаційний запит у митниці послалися на Конституцію України та статтю Закону України "Про інформацію", що стосується фізичної особи та обмежує доступ до інформації, яка є конфіденційною, зокрема, про стан здоров'я.

Водночас медіаюрист Олександр Бурмагін  повідомив, що у відмові мало бути обгрунтування, чому необхідність захисту інформації про посадову особу є вищою, аніж суспільний інтерес.

"Розпорядник міг надати частину документу або заретушувати речення, де вказаний точний діагноз. Але підтвердити, що посадова особа дійсно на лікарняному", – каже він.

Нагадаємо, 6 липня під час наради в Ужгороді президент Володимир Зеленський рекомендував звільнитися з посад керівникам чотирьох митниць, в тому числі Миколі Салагору.

Пізніше в.о. керівника ДФС Олександр Власов повідомив, що Салагора звільняють із посади.

Згодом з’ясувалося, що Салагор не звільнився, а пішов у відпустку.

Тим часом на посаду в.о. керівника митниці призначили Ігоря Педосенка.

Пізніше в інтерв’ю столичним ЗМІ керівник ДМС Максим Нефьодов повідомив, що жоден із керівників митниць, яким Зеленський наказав звільнитися, не покинув свою посаду.

9 вересня, у день завершення своєї відпустки, Микола Салагор пішов на лікарняний.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 НВ
Не ознакомлена и не уверена в участии Салагора в контрабандных потоках на таможнях Буковины. Фищук-ДА!, Яйценюк-Бурбак- Мунтян-....-ДА! А вот то, что таможня, под его руководством и с подачи О.Продан, дали в дорожный фонд ОГА сотни миллионов - ИЗВЕСТНО ВСЕМ! То, что Фищук не использовал их по назначению, Салагор не виноват. Я бы не спешила выполнять поспешные забаганки Президента.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Квадропуп
До відома НВ: на Буковині одна митниця, керує нею Салахор, і жодне контрафактне мишеня без його відома там безоплатно не проскочить. Цей дєятєль на потоках давно і міцно, усі цихри про надходження до бюджету - фіговий листок на вгодованім салахоровім прутні. Вчіть матчасть, тоді будете "ознакомлєни".
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Баня ЗЕ
Дурне! Вони ж в Ужгороді самі сказали, що без начальника митниці жодна схема і тєма не може працювати. Самі собі підписали вироки...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення