Субота, 11 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Для Чернівців розроблять нову FM-радіочастоту

Для Чернівців розроблять нову FM-радіочастоту
Для Чернівців розроблять нову FM-радіочастоту.

У Чернівцях у найближчі місяці з’явиться нова радіочастота, яку можуть винести на конкурс серед місцевих радіомовників.

Про це сьогодні під час засідання Нацради повідомив її член Сергій Костинський.

Зокрема, у своїй презентації представник "ТВА-FM" Вадим Пелех повідомив, що у Чернівецькій області, яка є прикордонним регіоном, є досить велика проблема із FM-мовленням.

"Більше 15 румунських станцій можна послухати в Чернівцях. Тому, за кожну українську хвилю доводиться боротися", – повідомив Пелех.

Він додав, що "ТВА-FM" взяла участь у конкурсі щодо видачі ліцензії на радіомовлення на частоті 105 МГц, де перемогу здобуло столичне радіо "Промінь", у зв’язку з тим, що в Чернівцях не оголошуються такі конкурси серед місцевих радіомовників.

"Наскільки я розумію, можливості прорахувати додаткову частоту теж не особливо є", – сказав В. Пелех.

Сергій Костинський заперечив репліку Пелеха, зауваживши, що в найближчі місяці в Чернівцях з’явиться нова радіочастота. Він сказав, що Український державний центр радіочастот наразі прораховує частоту в Чернівцях, яка пройшла погодження Генерального штабу.

"І зараз здійснюється міжнародна координація. Тобто, ще одну частоту Чернівці отримають. Просто це питання часу, але вже не питання років, а питання місяців. Рано чи пізно, упродовж 2020 року Нацрада винесе цю частоту на конкурс.

Ми можемо обговорити, що ця частота має вийти на місцевий конкурс, і місцеві мовники мають конкурувати за неї, щоб ми дали можливість місцевому мовленню розвиватися", – сказав член Нацради.

Водночас Костинський назвав Чернівецьку область "одним із найважчих регіонів".

"Там дійсно дуже складно. Знаєте, я навіть прокидаюся вночі і знаю ці населені пункти – Сторожинець і Вижниця… Тому що там у маленьких населених пунктах ми не можемо отримати частоти… Вижниця нарешті отримала частоту, а Сторожинець – ще ні. Тому що є Румунія, яка вважає, що чомусь нам місцеве мовлення не потрібне", – сказав він.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення