Понеділок, 13 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Чернівецька ОДА просить уряд не закривати три залізничні станції

Чернівецька ОДА просить уряд не закривати три залізничні станції
Чернівецька ОДА просить уряд не закривати три залізничні станції.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу Чернівецької ОДА.

3 залізничні станції на Буковині будуть виведені зі списку малодіяльних.

У Чернівецькій області сьогодні працює 14 залізничних станцій, які потрапили до визначеного "Укрзалізницею" рейтингу малодіяльних, а отже через певний час їх можуть закрити.

Уже відбулося підвищення вартості послуг із подачі вагонів на станції, що визнані збитковими. Це призводить до зриву контрактів із замовниками, і, як наслідок, підприємства не мають змоги повноцінно працювати.

Така ситуація може негативно вплинути на економіку краю та призвести до скорочення робочих місць. Підприємства, що користуються послугами вантажних станцій, формують значні обсяги надходжень до місцевих бюджетів. Їх робота безпосередньо впливає на подальший розвиток районів та залучення інвестицій.

Пріоритетним завданням керівництва області є розвиток економіки. Цього можна досягти, лише якщо усі підприємства Буковини працюватимуть на повну потужність. Обласна державна адміністрація, на звернення РФ "Львівська залізниця" АТ "Укрзалізниця", не погодила закриття жодної залізничної станції на території Чернівецької області. Керівництво області звернулася до Прем’єр-міністра України та Міністерства інфраструктури України, а також до АТ "Укрзалізниця".

За результатами звернень та налагодження діалогу обласної влади з центральними органами виконавчої влади з переліку малодіяльних будуть виведені залізничні станції "Васкауци", "Межиріччя" та "Неполоківці".
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення