Субота, 30 травня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях суд зобов’язав виплатити пенсії подружжю буковинців, яке три роки прожило в США

У Чернівцях суд зобов’язав виплатити пенсії подружжю буковинців, яке три роки прожило в США
У Чернівцях суд зобов’язав виплатити пенсії подружжю буковинців, яке три роки прожило в США.

Про це повідомляє БУковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на сайт Безоплатної правової допомоги.

У Чернівцях суд визнав протиправною діяльність Головного управління Пенсійного фонду України щодо відмови у виплаті пенсій клієнтам за період перебування пенсіонерів у США та зобов’язав випалитити їм пенсії за весь період.

Зазначається, що до Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулося подружжя пенсіонерів, які у 2015 році змушені були покинути Україну та переїхати до Сполучених Штатів Америки.

У липні 2018 року сім’я повернулася та знову стала на облік у Кельменецький відділ обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Чернівецькій області, де вони отримують пенсію за віком. У серпні 2019 року клієнти звернулися до сервісного центру із заявою про виплату пенсії за період, протягом якого вони проживали поза межами України, але їм відмовили.

Пенсіонери спершу сприйняли це як належне. Але дізнавшись про діяльність Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, звернулися за роз’ясненням своїх прав. Вивчивши питання, у центрі прийняли рішення – призначити клієнтам для надання правової допомоги адвоката Юлію Каленчук.

Вона підготувала позов про визнання незаконним рішення про відмову у виплаті пенсії за минулий період і представила інтереси клієнтів у суді. Чернівецький окружний адміністративний суд визнав протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України у Чернівецькій області щодо відмови у виплаті пенсій клієнтам за період перебування пенсіонерів у США та зобов’язав виплатити їм пенсії за весь період у розмірі 70 тисяч гривень.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення