П'ятниця, 27 листопада 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині виявили грубі порушення прав затриманих іноземців

На Буковині виявили грубі порушення прав затриманих іноземців
Побили і забрали телефони: На Буковині виявили грубі порушення прав затриманих іноземців.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на сайт Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

У пункті тимчасового тримання Чернівецького прикордонного загону були виявлені грубі порушення прав затриманих іноземців.

Як повідомляється на сайті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, на момент візиту регіональних представників обмубсмена в пункті тимчасового тримання перебувало вісім осіб, громадян Бангладешу, Пакистану, Індії, Алжиру та Ємену.

Члени моніторингової групи провели анонімні інтерв’ю з кожним із затриманих, зокрема з трьома громадянами Ємену, які були затримані 7 липня.

Під час бесіди двоє з них повідомили, що того ж дня на території Чернівецького прикордонного загону, але не в ПТТ, до них було застосовано фізичне насильство, нібито з метою отримання "правдивих даних" щодо мети перетину державного кордону та інших обставин. При цьому моніторинговою групою виявлені тілесні ушкодження в одного з затриманих.

Побили і забрали телефони: На Буковині виявили грубі порушення прав затриманих іноземців Крім того, у всіх трьох затриманих було вилучено мобільні телефони без пояснення мети та без складання будь-яких документів, що позбавило їх можливості повідомити близьким особам чи родичам про факт затримання та про місце перебування. Члени моніторингової групи з’ясували, що мобільні телефони затриманих знаходяться в оперативно-розшуковому підрозділі прикордонного загону з метою вивчення інформації, яка в них зберігається.

Керівництву підрозділу запропоновано негайно повернути вилучені без належного оформлення мобільні пристрої власникам. Інформування осіб, які утримуються в ПТТ, про їх право на звернення до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, до його регіональних представників, до органів прокуратури належним чином не організовано.

Під час вибіркового опитування посадових осіб ПТТ щодо їх знань про заборону катувань, нелюдського чи такого, що принижує гідність, поводження або покарання, жоден з опитуваних не зміг пригадати ані змісту окремих статей основних документів із зазначеного питання, ані назв самих міжнародних нормативних актів, які забороняють катування.

Моніторинговою групою встановлено й інші порушення. За результатами моніторингового візиту готуються акти реагування керівництву Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України та Чернівецького прикордонного загону.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення