П'ятниця, 30 жовтня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині відмовились реєструвати список «Батьківщини» до міської ради

На Буковині відмовились реєструвати список «Батьківщини» до міської ради
На Буковині ТВК відмовилась реєструвати список «Батьківщини» до міської ради.

У Чернівецькій області Сокирянська територіальна виборча комісія Дністровського району відмовила в реєстрації списку кандидатів партії "Батьківщина" до Сокирянської міської ради.

Про це йдеться у відповідній заяві політичної партії.

"Без участі голови ТВК, яка, не бажаючи брати участь у цьому свавіллі, вчора була відсутня на засіданні через "сімейні обставини" (як вказано у її заяві), а сьогодні взагалі подала заяву на складання повноважень. Адже голова ТВК розуміє свою відповідальність за протизаконні дії комісії", – йдеться у повідомленні.

У "Батьківщині" заявили, що підстава, на яку комісія посилається при відмові реєстрації виборчого списку кандидатів до Сокирянської міської ради, є грубим порушенням Виборчого кодексу України, ст. 230 якого дає вичерпний перелік умов, за яких відбувається відмова.

"Жодного з цих пунктів Чернівецька обласна парторганізація ВО "Батьківщина" не припустилася, і відповідно до вимог закону вчасно сплатила заставу, про що має підтверджуючі документи від банку. Чому (і чи насправді) ці кошти начебто не надійшли вчасно на рахунки комісії – це не питання до платника, а швидше до державного банку чи самої комісії, як і не підстава для відмови в реєстрації. До того ж, на момент прийняття рішення комісією, вона вже мала підтвердження наявності коштів на рахунку", – йдеться у повідомленні.

"Тепер ТВК затримує видачу нам протоколу про це рішення, аби не дати нам його оскаржити до затвердження і друку бюлетенів", – зазначається у заяві партії.

"Маємо всі підстави пов’язувати цю ситуацію з тиском на ТВК місцевого діяча, який роками обіймав керівні посади в районі, а зараз є головою Сокирянської районної ради, Василя Козака. І ситуація з комісією – це не єдиний випадок тиску. Наші кандидати з цього району стверджують і про його вимоги до них не балотуватися з погрозами про втрату роботи, є і факти тиску в інших районах, зокрема гірських, де під час формування списків таким чином змушували наших кандидатів з числа лісівників відмовлятися від балотування", – йдеться у заяві.

Чернівецька обласна організація партії ВО "Батьківщина" звернулася з відповідними заявами до правоохоронних органів і прокуратури.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення