П'ятниця, 23 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Стали відомі прізвища переможців виборів у всіх ОТГ на Буковині

Стали відомі прізвища переможців виборів у всіх ОТГ на Буковині
www.bukpravda.cv.ua
Стали відомі прізвища переможців виборів у всіх ОТГ на Буковині.

Про це повідомляє Буковинська правда з посиланням на Чернівецьку обласну організацію Комітету виборців України.

Стали відомі усі прізвища переможців виборів голови об’єднаних територіальних громад Чернівецької області.

Вижницький район

Вашківецька ОТГ – Микола Перч
Вижницька ОТГ – Олексій Чепіль
Берегометська ОТГ – Сергій Боднарюк
Путильська ОТГ – Іван Повідаш
Банилівська ОТГ – Василь Соломко
Брусницька ОТГ – Василь Шемчук
Конятинська ОТГ – Олексій Скрипчук
Селятинська ОТГ – Валерій Полянчук
Усть-Путильська ОТГ – Марія Ілюк

Дністровський район

Новодністровська ОТГ – Наталія Цимбалюк
Сокирянська ОТГ – Василь Козак
Хотинська ОТГ – Андрій Дранчук
Кельменецька ОТГ – Сергій Буняк
Вашковецька ОТГ – Іван Янко
Клішковецька ОТГ – Віктор Дронь
Лівинецька ОТГ – Андрій Гермак
Мамалигівська ОТГ – Аркадій Шова
Недобоївська ОТГ – Юрій Юзва
Рукшинська ОТГ – Олег Горбатюк

Чернівецький район

Герцаївська ОТГ – Василь Скрипкару
Заставнівська ОТГ – Василь Радиш
Кіцманська ОТГ – Сергій Булега
Новоселицька ОТГ – Марія Нікорич
Сторожинецька ОТГ – Ігор Матейчук
Глибоцька ОТГ – Григорій Ванзуряк
Кострижівська ОТГ – Віталій Берковецький
Красноїльська ОТГ – Степан Драгун
Неполоковецька ОТГ – Григорій Храпко
Боянська ОТГ – Аурел Бабій
Ванчиковецька ОТГ – Володимир Лупой
Великокучурівська ОТГ – Василь Тодеренчук
Веренчанська ОТГ – Володимир Бойчук
Вікнянська ОТГ – Іван Ковалюк
Волоківська ОТГ – Валентин Глопіна
Горішньошеровецька ОТГ – Михайло Савчишин
Кадубовецька ОТГ – Микола Катеринчук
Кам’янецька ОТГ – Василь Загарюк
Кам’янська ОТГ – Микола Костащук
Карапчівська ОТГ – Георгій Лютик
Магальська ОТГ – Степан Саінчук
Мамаївська ОТГ – Наталія Катрюк
Острицька ОТГ – Василь Цуркан
Петровецька ОТГ – Іван Грижинку
Ставчанська ОТГ – Роман Руснак
Сучевенська ОТГ – Юліан Міхайлович
Тарашанська ОТГ – Василь Чуляк
Тереблечанська ОТГ – Валерій Сака
Топорівська ОТГ – Юрій Пасічник
Чагорський ОТГ – Георгій Коблюк
Чудейська ОТГ – Анатолій Піцул
Юрковецька ОТГ – Віталій Шафер.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення