Понеділок, 13 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині прокуратура перевіряла,як утримуються ув'язнені

Прокуратура Буковини завершила перевірку щодо додержання конституційних прав затриманих, ув’язнених та засуджених у Чернівецькому слідчому ізоляторі, Сокирянській ВК-67 Державної пенітенціарної служби України і спеціальних установах органів внутрішніх справ.

На території Чернівецької області при районних відділах органів внутрішніх справ розміщено 19 кімнат для затриманих та доставлених, 14 з яких функціонують на даний час. Діяльність п’яти зупинена через невідповідність умов утримання громадян.

 Протягом 2012 року порушень законодавства щодо законності підстав затримання і поміщення осіб до кімнат для затриманих та доставлених чергових частин органів внутрішніх справ не виявлено, - розповідає старший прокурор прокуратури області з питань нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням свободи громадян Віталій Балакін. – Однак, перевіркою щодо умов тримання затриманих, взятих під варту та адмінарештованих встановлені певні порушення вимог чинного законодавства. Так, у зв’язку з невідповідністю до вимог законодавства та міжнародних стандартів зупинене функціонування кімнат для доставлених чергових частин Садгірського, Першотравневого, Хотинського, Новодністровського відділення Сокирянського РВ УМВС України у Чернівецькій області. Через невідповідність умов утримання громадян до вимог законодавства за приписом прокурора Сторожинецького району зупинено діяльність ІТТ тамтешнього РВ УМВС. В окремих ІТТ відсутні приміщення карцеру, кімнати для проведення побачень, камери для тримання хворих осіб.

Варто зазначити, що адміністрацією Чернівецького слідчого ізолятора засудженим та ув’язненим створені належні житлово-побутові умови тримання та харчування. Особи, які по прибуттю до слідчого ізолятора не мають засобів особистої гігієни та змінного одягу, тут ними забезпечуються. Хоча в окремих камерах санітарний стан і побутові умови ще є незадовільними.

Під час проведення перевірки стосовно організації роботи медичної частини Сокирянської ВК-67 теж були виявлені окремі порушення законодавства. Так, у штаті працівників медичної частини відсутні начальник та лікар-епідеміолог. При обліку і використанні медикаментів, що передаються ув’язненим та засудженим родичами, виявлені порушення ведення документації. У колонії також відсутній наркологічний кабінет.

З метою усунення порушень закону, причин і умов, що їм сприяють, органами прокуратури Чернівецької області внесено 7 документів прокурорського реагування.

Прес-служба прокуратури Чернівецької області

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення