Понеділок, 01 червня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині близько тисячі сиріт забезпечили житлом

Як повідомляє служба у справах дітей обласної державної адміністрації, днями відбулося засідання круглого столу за участі представників профільних служб та відомств, а також опікунів, піклувальників, батьків-вихователів та прийомних батьків, на якому йшлося про актуальні проблеми, які виникають у даної категорії буковинців.

Так, одне із важливих питань, яке обговорили учасники круглого столу, стосувалося забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Як поінформували представники служби у справах дітей, станом на 1 січня 2013 року з 1 тис. 269 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебували на обліку, житлом забезпечено 1 тис. 66 дітей, з них 168 на праві власності та 898 на праві користування. В області прийнята Комплексна програма забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2013-2015 роки, яка спрямована на забезпечення упорядкованим житлом після завершення їх перебування в інтернатних установах, дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім’ях. На реалізацію даної програми у 2013 році передбачено 100 тис. гривень.

Поміж іншого учасники круглого столу обговорили питання перевезення дітей пільгової категорії приміським транспортом, психологічної адаптації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, їхнє оздоровлення в період літніх канікул.

З нагоди відзначення Дня сім’ї всім опікунам, піклувальникам, прийомним батькам, батькам-вихователям від обласної державної адміністрації вручили подарунки.

Довідка БП:

Станом на 01.04.2013 на обліку в службі у справах дітей перебували 1 тис. 241 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування. З них 222 є вихованцями дитячих будинків сімейного типу і прийомних сімей, 848 дітей перебувають під опікою громадян, 171 дитина перебуває на повному державному утриманні в закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також у спеціалізованих інтернатних закладах системи освіти, соціального захисту, у закладах профтехосвіти. В області функціонує 14 дитячих будинків сімейного типу та 61 прийомна сім’я , у яких виховується 222 дитини, з яких 89 – у дитячих будинках сімейного типу і 132 - у прийомних сім’ях. На даний час 86,3% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, охоплені сімейними формами виховання. Протягом 2012 року в Чернівецькій області не було зафіксовано жодного випадку вчинення жорстокого насильства над дітьми та випадку торгівлі дітьми.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення