Понеділок, 25 травня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Понад 200 садоводів України, Польщі та Грузії зібралися в Сокирянах..

На базі садівничих підприємств району відбувся вже традиційний семінар з питань розвитку садівничої галузі, організованому за сприяння Сокирянської районної садівничої корпорації «Дністер».

Цьогорічна тема семінару - “Актуальні питання захисту багаторічних плодових насаджень від “Мактешим-Аган Україна” та провідних компаній у галузі садівництва».

Відкриваючи семінар голова райдержадміністрації Василь Козак, зауважив, що проведення цього семінару саме на базі Сокирянського району не випадковість. За його словами четверта частина закладених садів області припадає на наш район. Керівник районної виконавчої влади також відзначив, що Сокирянський район є перспективним не тільки у розвитку садівництва, гордість району – Дністровська ГАЕС, добудова якої зробить регіон енергетичним центром Європи. Йшла також мова про кооперування фермерів та малих садівничих підприємства з тим, аби забезпечити збереження вирощено продукцію на тривалий термін.

На завершення голова райдержадміністрації Василь Козак запевнив, що влада всіляко сприяє і буде сприяти розвитку інтенсивного садівництва в регіоні та створення належних умов життя людей. «Ми зацікавлені у розвитку галузі, оскільки сади – це додаткові робочі місця, це обробіток земель, це надходження до бюджету,» - підсумував він.

Учасники семінару з п’ятнадцяти областей України, Польщі та Грузії ознайомилися та обговорили технологію вирощування плодових культур та їх захист від шкідників, хвороб та бур’янів. Спеціалісти компанії “Мактешим-Аган Україна” поінформували місцевих садівників про актуальні системи та засоби захисту плодових, шляхи подолання найпоширеніших хвороб плодових та овочевих культур, а також продемонстрували новітні системи живлення та техніку оприскування саду.

Під час семінару його учасники мали змогу оглянути підприємство «Грінлайн» с. Ломачинці, побачили технологію посадки та догляду за молодими садами.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення