Неділя, 18 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Бойко зустрівся з приватними підприємцями Сокирянщини

Створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього бізнесу на території району та реалізацію основних завдань Президента України в цьому напрямку обговорено під час зустрічі першого заступника голови райдержадміністрації Олексія Бойка з приватними підприємцями району.

Зокрема йшла мова про основні принципи довіри до платників податків, відсутність надто жорсткого контролю, нововведення в обслуговуванні платників та надання спектра податкових послуг.

- Президент України Віктор Янукович вніс на розгляд Верховної Ради проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру», що є наступним кроком в усунення надмірного державного регулювання господарської діяльності, усунення бар’єрів у веденні бізнесу після підписання Главою держави Закону щодо обмеження повноважень контролюючих органів, - наголосив Олексій Сергійович. За його словами документ передбачає скасування значної частини дозволів, зокрема у сфері поводження з відходами та агрохімікатами, зберігання зерна, використання водних ресурсів, ввезення радіоелектронних засобів загального користування, а також передбачає обмежити сферу дії та збільшити строк дії окремих дозволів, установити можливість провадження господарської діяльності на підставі подання декларації без отримання документа дозвільного характеру.

Олексій Бойко зазначив також, що розпорядженням голови райдержадміністрації в районі створено Центр надання адміністративних послуг Сокирянської районної державної адміністрації, який працюватиме а режимі «єдиного вікна» і дасть можливість більш якісно та в максимально стислі терміни надавати адміністративні послуги підприємцям району.

Перший заступник голови райдержадміністрації зауважив, що такі зустрічі стануть систематичними і закликав підприємців активно звертатися з будь – яких питань до органів виконавчої влади, аби спільно виробити план дій для створення максимально позитивного клімату розвитку малого та середнього бізнесу в районі.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення