П'ятниця, 03 квітня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У буковинському селі приміщення лікарні та сільради заміняють дітям школу

Голова районної державної адміністрації Віктор Кришмару та начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Марія Візітів сьогодні побували в с. Тернавка, де ознайомились з ходом будівництва нового навчального корпусу місцевого навчально-виховного комплексу.

Потреба в добудові сільської школи в Тернавці визріла вже давно. Адже Тернавський НВК, який є закладаом І-ІІІ ступеня, розташований у типовій будівлі для семирічної школи, яку було збудовано ще в 1961 році і яка розрахована на 210 учнів. Сьогодні в школі навчаються 310 учнів, а освітній процес тут проходить в пристосованих приміщення: 1-4 класи навчаються в старому приміщенні лікарні, 5-6 класи – на 2 поверсі сільради. В закладі практично відсутні приміщення для харчоблоку, бібліотеки, майстерні та спортзали. В минулому 2102 році, завдяки активній підтримці районної та обласної влади, вирішення проблемного питання громади нарешті зрушило з місця.

Відповідно до розробленої проектно-кошторисної документації в навчально-виховному комплексі розпочалися будівельні роботи з добудови нвого навчального корпусу, де планується розмістити додаткові класні приміщення, нову майстерню, сортзал, бібліотеку, їдальню а також шкільні майстерні. Всього, впродовж минулого року на будівництві об’єкту було освоєно 3 млн. 159 тис. грн. коштів державного фонду регіонального розвитку, за які було збудовано фундамент та підпірну стіну.

Сьогодні будівельні роботи тривають. З початку 2013 року на об’єкт з держбюджету вже виділено 1 млн. 540 тис. грн. Під час робочого візиту, Віктор Кришмару вивчив хід робіт, зустрівся з підрядчиками та будівельниками, директором Тернавського НВК, Тернавським сільським головою, освітянами. Спілкуючись з ними, голова райдержадміністрації запевнив, що будівництво об’єкту знаходиться під постійною увагою та на контролі районної та обласної влади. Адже розбудова соціальної інфраструктури населених пунктів, будівництво нових та реконструкція застарілих закладів освіти, є послідовною реалізацією в регіонах ініціатив Глави держави та Уряду, зокрема Програми «Україна для людей» та національного плану дій на 2013 рік.

Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення