Четвер, 27 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

За ректора ЧНУ будуть боротись два відомих фізики зі старої гвардії

В п`ятницю у Мармуровій залі відбулась зустріч претендентів на посаду ректора ЧНУ з науково-педагогічними працівниками, співробітниками і особами, що навчаються.

О 14.00 год. зустрілися з діючим ректором - Мельничуком Степаном Васильовичем, а о 15.30 год. – з претендентом Ткачем Миколою Васильовичем.

Довідка "БП"

Мельничук Степан Васильович
Ректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктор фізико-математичних наук (1991), професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.
 Народидився 14 січня 1948, с. Топорівці Новоселицького району Чернівецької області.
Закінчив в 1970 році фізичний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Продовжив навчання у цьому ж університеті в аспірантурі. Трудовий шлях Степан Васильович розпочав у 1973 р. на посаді інженера, молодшого наукового співробітника Чернівецького відділення інституту напівпровідників НАН України.
Після захисту кандидатської дисертації (1976) — старший викладач, доцент кафедри теоретичної фізики, а після захисту в 1991 р. докторської дисертації обійняв посаду професора цієї ж кафедри.
З 2001 року С.В. Мельничук проректор з наукової роботи Чернівецького університету.
У вересні 2004 року професора С. Мельничука призначено на посаду першого проректора, а в березні 2005 року — обрано ректором Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Професор С. Мельничук продовжує займатися науковою роботою — він автор більше 180 наукових праць, в тому числі ряду монографій та підручників.  Степан Васильович науковий керівник 10 кандидатських і однієї докторської дисертації. Головний редактор часописів "Науковий вісник Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Голова Спеціалізованої вченої ради із захисту кандидатських і докторських дисертацій з фізико-математичних наук Чернівецького університету.

Ткач Микола Васильович
Відомий учений-фізик, організатор освіти та громадський діяч. Доктор фізико-математичних наук, професор. Академік АН ВШ України з 1993 р.
Народився 5.01.1945 у с.Дністрівка Кельменецького р-ну Чернівецької обл.
Закінчив Чернівецький ун-т (1969). Кандидат наук (1974). З 1986 р. очолює кафедру теоретичної фізики Чернівецького національного ун-ту ім. Ю.Федьковича. У 1987 р. захистив докторську дисертацію, в цьому ж році присвоєно звання професора і призначено проректором ун-ту з наукової роботи.
З 2001 р. до 2005 р. – ректор ЧНУ, а з лютого 2005 р. по травень 2006 р. – голова Чернівецької обласної державної адміністрації.
Нині – завідувач кафедри теоретичної фізики Чернівецького національного ун-ту ім. Ю. Федьковича.
 Автор понад 250 наукових праць. Підготував 17 кандидатів та 3 докторів наук.  Впродовж півтора десятка років був головою спеціалізованої ради із захисту докторських та кандидатських дисертацій на фізичному ф-ті зі спеціальностей «теоретична фізика», «фізика твердого тіла», «оптика», «напівпровідники та діелектрики». З 2009 р. – голова експертної ради з природничих та математичних наук при Державній акредитаційній комісії України. У 2000 р. присвоєно звання Заслуженого діяча науки і техніки України. Член Президії АН ВШ України (2004–2007).
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Олена
Чому завжди фізики....невже інших немає...все йде по кругу
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення