П'ятниця, 23 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Для студентів ЧНУ влаштували практику закордоном (фото)

Липень для студентів факультету історії, політології та міжнародних відносин спеціальностей «країнознавство», «міжнародні відносини» та «міжнародна інформація» - це період мовних практик у вищих навчальних закладах-партнерах Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

І цього року велика група студентів під керівництвом Владислава Струтинського, Івана Патарака і Олега Козачука впродовж двох тижнів поглиблювала свої знання польської мови, знайомилися з історією та культурою Польщі у Перемишлі, Слупську, Кракові.

Богдан Бейсюк, студент-історик: «Я отримав змогу покращити свій рівень знань з польської мови, дізнатись багато цікавого з історії, культури Польщі. Перемишль, Краків – прекрасні міста з древньою історією».

ІнесаТопала, ТетянаЗаник, студентки-країнознавці: «Ми вже вдруге у Державній вищій східноєвропейській школі у Перемишлі. Заняття з польської мови проводяться на дуже високому рівні. Традиційно насиченою є культурно-пізнавальна програма, яку організовують та фінансують господарі. Dziękujemy prorektorowi Stanisławowi Stępniu za tak pięknie zorganizowane lekcji i program kulturalno-poznawczy!»

Практика у місті Слупськ відбувалася на базі Поморської Академії. Студенти також мали нагоду ознайомитись з історичними пам’ятками Гданська, Кракова, Устки. Окрім цього, вони побували на святкуванні днів української культури в Польщі, покупалися у Балтійському морі тощо.

За час практики в Ягеллонському університеті студенти-країнознавці не тільки вдосконалювали знання іноземних мов, але й особисто ознайомились з культурою декількохкраїн Європи, зокрема, побували у таких містах: Дрездені, Парижі, Брюсселі, Амстердамі та Берліні.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення