Середа, 21 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

БДМУ співпрацюватиме з Варшавським інститутом психосоматики (фото)

Упродовж 17-18 жовтня в Буковинському державному медичному університеті з офіційним візитом перебуває делегація з Польщі: Головний виконавчий директор Інституту Психосоматики – професор Богдан Васілєвський та доктор медицини Інституту медичних наук Катаржина – Сіверська-Васілєвська.

Відбулася зустріч професора Тараса Бойчука, ректора БДМУ та представників Польщі, на якій було досягнуто попередньої домовленості про укладання угоди щодо науково-практичної співпраці, академічного обміну між Буковинським державним медичним університетом та Варшавським інститутом психосоматики.

Після зустрічі професор Богдан Васілєвський у конференц-залі теоретичного корпусу прочитав лекцію “Актуальні питання діагностики та лікування психосоматичних розладів” для лікарів-психологів та психотерапевтів області, лікарів-інтернів спеціальності “Медична психологія” Також сьогодні Головний виконавчий директор Інституту Психосоматики проведе майстер-клас з діагностики та лікування психосоматичних розладів, в якому візьмуть участь лікарі-психологи та психотерапевти.

18 жовтня професор Богдан Васілєвський прочитає лекцію “Групи Балінта” та презентує метод груп Балінта для лікарів-психіатрів, лікарів-психологів та психотерапевтів області.

Доктор медицини Інституту медичних наук Катаржина Сіверська-Васілєвська 18 жовтня прочитає лекцію “Цитокіни та їх значення у функціонуванні імунної системи” для лікарів-імунологів та алергологів області на базі кафедри клінічної імунології та алергології Буковинського державного медичного університету.

Фото

Оцінити матеріал:
(4 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення