Середа, 21 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Делегація ЧНУ відвідала один із найстаріших вищих навчальних закладів Румунії

У листопаді делегація факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відвідала один із найстаріших вищих навчальних закладів Румунії – Клузький університет імені Бабеша-Бойяї.

Впродовж чотирьох днів науковці вузів обмінювалися досвідом, повідомляє сайт ЧНУ.

Декан факультету інформатики та математики професор Ігор Черевко та професор кафедри математичного аналізу Михайло Попов презентували власні наукові роботи, дослідження, внесли низку пропозицій щодо покращення нинішнього стану та розвитку математичної науки на майбутнє. Зокрема, під час наукового семінару Ігор Черевко представив матеріали про напрями наукових досліджень на факультеті математики та інформатики ЧНУ, а також здійснив детальний огляд останніх досліджень теорії диференціально-фукціональних рівнянь на кафедрі математичного моделювання. А професор Михайло Попов виступив з науковою доповіддю «Introduction to narrow operators» й презентував свою монографію «Narrow Operators on Function Spaces and Vector Lattices», яка видана цього року відомим англійським видавництвом «De Gruyter Studies in Mathematics».

– З Клузьким університетом ЧНУ ім. Ю. Федьковича плідно співпрацює вже два роки. Відтак основною метою нашого візиту до Клузького університету була підтримка партнерства між вузами, обмін пропозиціями та матеріалами, які можуть підкріпити наукову базу обох університетів, – каже Ігор Михайлович.– Ми співпрацюємо на благо математики.

Також науковці розглянули низку питань в галузі математичних досліджень, які в майбутньому можуть перерости в спільні проекти.

Ми сподіваємось на жвавий обмін студентами обох університетів. Це покращить науковий потенціал нашої молоді, – каже далі Ігор Черевко. – Також розглядаємо спільне керівництво в процесі написання докторських дисертацій та наукових робіт, плануємо спільні наукові публікації.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення