Середа, 21 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

У ЧНУ відбудеться лекція професора французького університету

У вівторок 20 травня о 10 год. в Червоній залі ЧНУ відбудеться відкрита лекція, яку прочитають професори Лотарінґського університету (Франція) Жак Вальтер та Беатріс Флері на тему « Сучасні гуманітарні науки у Франції: проблематика досліджень та міждисциплінарні підходи».

Французькі науковці є керівниками Наукового центру дослідження медіацій (CREM), який вивчає методи (не)вирішення історичних, політичних і соціальних конфліктів шляхом залучення посередника (медіатора), який допомагає сторонам конфлікту налагодити процес комунікації або сприяє його провалу. При цьому, роль посередника може виконувати як конкретна людина (або вигаданий персонаж), так і різні інституції (мова, культура, освіта, преса, наука, література, мистецтво тощо). В цьому науковому центрі Лотарінґського університету працюють фахівці з різних гуманітарних дисциплін – соціологи, історики, культурологи, мовознавці, літературознавці тощо. Це 78 професорів і доцентів, близько сотні докторантів та більше 50 науковців-сумісників. Багато років поспіль робота центру відзначалася найвищою рейтинговою оцінкою у Франції (А+).

Основні публікації, які відбивають результати наукових проектів центру: «Осмислення гендерної проблематики гуманітарними науками, які вивчають інформацію та коммунікацію» (2009); «Аналіз дебатів про роль засобів масової комунікації протягом другої інтифади» (2009); « Життєпис свідка історичного конфлікту як тестімоніальна кар’єра» (2011-2013) ; «Перегляд значення місць примусового утримання, концентрації та знищення людей» (2007-2010); «Аудіовізуальні архіви про еміграцію в Лотарінґію» (2008) ; «Динаміка розвитку народів і вибудова їх національних ідентичностей» (2008); « Державна й суспільна підтримка культурної інакшості» (2008).

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення