Четвер, 16 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

ЧНУ пустив у вільне плавання більше 700 магістрів (фото + відео)

Сьогодні у Чернівцях відбулось вручення дипломів магістрам Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича. За традицією, все дійство почалося на території резиденції, де свої побажання та останні настанови ще студентам промовили ректор університету, проректори, декани вузів та голова облдержадміністрації Михайло Папієв. Востаннє для більшості випускників пролунав гімн усіх студентів, після чого колона на чолі з військовим оркестром вирушила до Літнього театру Центрального парку культури та відпочинку Т.Г. Шевченка. Не відставали від випускників батьки та родичів, яких було чи не більше за кількістю.
По дорозі, представники того чи іншого факультету зупинялися навпроти свого учбового корпусу та вигукували назву факультету. А сотні пересічних чернівчан, які навіть лишали на деякий час свої робочі місця з ностальгією та цікавістю спостерігали за випускниками.
З величезною радістю випускники заходили на територію парку, дерева якого рятували від нестерпної спеки. І після невеликої затримки сотні людей рушили у приміщення Літнього театру, який ледве вміщував винуватців свята та його свідків.
Загалом, захід тривав декілька годин, адже бажаючих отримати диплом магістра було чимало, а точніше 711 чоловік. Найбільше магістрів виявилося на економічному факультеті (134), які ледве вміщалися на сцені. А найменше випускників було з кафедри будівництва і архітектури коледжу чернівецького національного університету (10), який цього року святкує свій перший випуск.
Інші факультети підготували наступну кількість магістрів:
 - Факультет біології, екології та біотехнології – 28;
- Географічний факультет – 56;
- Інженерно-технічний факультет – 22;
 - Факультет іноземних мов – 64;
 - Факультет історії, політології та міжнародних відносин – 88;
- Факультет комп’ютерних наук – 29;
- Факультет образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва – 12;
- Факультет педагогіки, психології та соціальної роботи – 39;
- Факультет прикладної математики – 32;
- Фізичний факультет – 40;
- Факультет фізичної культури та здоров’я людини – 12;
- Філологічний факультет – 42;
- Філософсько-теологічний факультет – 13;
- Хімічний факультет – 14;
- Юридичний факультет – 76.
Загальна ж чисельність випускників ЧНУ ім. Ю.Федьковича складає приблизно 7 тисяч чоловік, враховуючи бакалаврів.

Відео

Оцінити матеріал:
(5 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення