Вівторок, 18 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Всіх випускників забезпечать роботою (фото)

Керівник освітньої галузі краю, взяв участь в урочистому врученні дипломів молодшого спеціаліста та бакалавра студентам Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

«Хочу подякувати, перш за все, студентам. Тому, що студенти Педагогічного коледжу завжди вирізнялися високою дисциплінованістю, вихованістю, культурою та високою професійною майстерністю. Як колишній випускник цього закладу, маю зазначити, що ви, студенти Педагогічного коледжу, підтверджуєте звання найкращих у місті Чернівці. Також, хочу висловити подяку усьому педагогічному колективу закладу, які роблять йому хорошу славу та й взагалі, покращують рівень освітніх послуг краю. Наступні слова подяки адресую батькам, які на протязі усіх років навчалися разом зі своїми дітьми. Сьогодні керівництво краю робить багато для системи освіти. Зокрема, у кожному гуртожитку створюється по 20 кімнат європейського типу. Ми маємо забезпечити студентам європейські умови проживання, адже левову частку життя під час навчання вони проводять у гуртожитках», – наголосив у своєму виступі начальник Головного управління освіти і науки.

Михайло Бауер: «Всіх випускників, які навчалися за державним замовленням, ми забезпечимо роботою»

Михайло Йозефович запропонував керівництву Педагогічного коледжу у наступному навчальному році відкрити ще одну спеціальність: «Сьогодні, на мій превеликий жаль, у нас 22% дітей з психофізичними вадами, дітей, які потребують особливого та інклюзивного навчання. Тому, пропоную відкрити нову спеціальність – «Дефектологія», і я зроблю все можливе, щоб ця спеціальність пройшла ліцензування у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України».

Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 mike
чогось в це не вірю
найти роботу зараз нереально, державник ти чи ні
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Валентина
моя донька так і не знайшла нормальної роботи
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Volodumur
так може вона не державник
вузи відповідаюь тільки за державників
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Валентина
мало того шо державник, так ще і червоний диплом має, а працює продавщицею, де таке бачено?!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Вікторія
Я думаю, що держаникам - випускникам Педагогічного коледжу, буде надана робота із - за високого професіоналізму навчання їх викладачами.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення