Четвер, 22 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Стародавній Перемишль укотре приймав студентів з Буковини (фото)

Відповідно до навчальної програми та Угоди про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Вищою східноєвропейською державною школою і Південно-Східним інститутом у Перемишлі, група студентів факультету історії, політології та міжнародних відносин ( 12 осіб) із керівником групи Оксаною Добржанською з 12 по 26 липня брали участь у польсько-українсько-білоруській літній школі польської мови та культури.

Група протягом двох тижнів вдосконалювала свої знання польської мови та відвідувала визначні місця Польщі. Курс навчання включав 80 годин занять, упродовж яких викладачі ( п. Малгожата Шибяк та п. Людмила Козловська) доступно пояснювали граматичні та стилістичні особливості польської мови, знайомили буковинців з польськими піснями і віршами. Багато уваги приділялося розмовним темам та читанню, що дозволило кожному студенту на практиці застосувати отримані теоретичні знання. Крім того, після занять або у вечірній час група переглядала фільми польською мовою, що позитивно сприяло освоєнню нової лексики.

Як повідомляє офіційний сайт ЧНУ, за період практики студенти змогли побувати у гірському курортному містечку Закопане, на екскурсії у нацистському концтаборі в Освенцімі (Аушвіц), прогулятися історичною та культурною столицею Польщі – Краковом, відвідали замок у Красичині, що знаходиться поблизу Перемишля.  

У вільний час група організовувала барбекю, їздила на озеро, до м. Жешів, оглядала культурні пам’ятки Перемишля, активно займалася спортом.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення