Середа, 03 червня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У ЧНУ обрали нового голову студентського парламенту

У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбулася звітно-виборна конференція студентського парламенту ЧНУ, в ході якої перед присутніми виголосили звіт про дворічну діяльність парламенту (2012-2014 роки) і обрали нового керівника.

За посаду Голови студентського парламенту ЧНУ змагалися три учасники – Іван Федорчук, Олександр Шодринга та Віталій Яремчук.

Про це повідомляє офіційний сайт ЧНУ.

Кожен з кандидатів представив перебвиборчу програму, яка стосується освітнього, соціального, інформаційного та міжнародного напрямів роботи майбутнього Голови студентського парламенту. За загальними підсумками перемогу у виборчих змаганнях здобув студент юридичного факультету Віталій Яремчук. Віталій уже неодноразово представляв рідний навчальний заклад не тільки в Чернівцях, але і далеко поза його межами. Уже в своєму першому навчальному семестрі Віталій очолив профбюро студентів юридичного факультету ЧНУ. Завдяки своїм творчим та організаторським здібностям зумів вибороти титул студента року ЧНУ (2012 рік), Містера Студреспубліки України (2013), очолити університетську команду Студреспубліки (2014) – і це ще далеко не повний перелік його досягнень.

«Моя передвиборча програма передбачала наступні напрямки діяльності: соціальна робота, наукова, інформаційна, культурно-масова, спортивно-оздоровча, співпраця з іншими ВНЗ краю та України, - розповідає Віталій Яремчук. - Вона містила перелік тих кроків, що якісно змінять роботу студентського парламенту найбільшого ВНЗ Буковини. Наразі триває набір до Студпарламенту, студенти активно долучаються, оскільки тут може реалізувати себе будь-хто, головне, щоби було бажання та найголовніше - час для роботи в органі студентського самоврядування.

Студентський парламент для мене – це можливість проявити свої якості та вміння, неоціненний досвід роботи в колективі. Зараз продовжується активна підготовка роботи парламенту до нового навчального року, тому закликаю всіх студентів нашого університету долучатися, оскільки саме тут ви зможете себе реалізувати, знайти однодумців та, справді, яскраво провести студентське життя!».

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення