Четвер, 22 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Батькам дітей-чорнобильців на Буковині виплачуватимуть компенсації на харчування

За повідомленням директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Оксани Палійчук, питання організації харчування школярів в освітніх закладах області перебуває на постійному контролі установи.

Так, за неналежний контроль за організацією харчування юних буковинців 9 відповідальних працівників управлінь, відділів, керівників та працівників навчальних закладів притягнено до дисциплінарної відповідальності.

Прикметним є й те, що для 814 дітей, які переселилися в область із зони проведення антитерористичної операції та чиї батьки є безпосередніми учасниками АТО, організовано безкоштовне гаряче харчування.

За словами посадовця, станом на 26 січня 2015 року, відповідно до Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України»від 28 грудня 2014 року № 76-VIII ліквідовано IV зону посиленого радіоекологічного контролю. Відтак із 11 навчальних закладів Кіцманського та Заставнівського районів, окремі частини територій яких були віднесені до III і IVзони забруднення, харчування за рахунок бюджетних коштів здійснюватиметься лише у Киселівському загальноосвітньому навчальному закладі І-ІІІ ступенів Кіцманського району.

Окрім цього, з 01 січня 2015 року функцію організації безоплатного харчування дітей-чорнобильців від Міністерство соціальної політики України передано на регіональний рівень. Наразі розпочато роботу з проведення процедури тендерних закупівель, внаслідок чого протягом січня-березня цього року харчування учнів Киселівської школи здійснюватись не буде. Проте, відповідно до чинного законодавства, до 01 квітня 2015 року включно батькам дітей буде проводитися виплата компенсації у розмірі 180-190 грн. щомісячно, відповідно до віку дитини.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення