П'ятниця, 23 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Для чернівецьких школярів змінили меню сніданків

Меню сніданків з двотижневого на чотиритижневе змінили для учнів 1-4 класів чернівецьких шкіл.

Тепер діти зможуть їсти одну страву один раз на чотири тижні.

- Досі діяло двотижневе меню, - розповів заступник начальника управління освіти міськради Сергій Мартинюк. - Не зовсім воно влаштовувало як дітей, так батьків, так, мабуть, і педагогів, і працівників їдалень. Вирішили змінити меню так, щоб одна й та ж страва зустрічалася в меню лише один раз на чотири тижні.

У новому меню — менше каш та більше овочів.

- Врахували пропозиції батьків, щоби було більше овочевих страв, - розповіла головний санітарний лікар Чернівців Наталія Клімчук. - У даному випадку пропоновані як овочі натуральні, так і у вигляді салатів. Зменшена кількість каш. Тобто є заміна іншим продуктом, який діти споживають частіше. Сказати, щоб це меню кардинально відрізнялося від попередніх тендерних меню, не можу. Великої різниці немає. Крім того, молочні продукти, кисло-молочні, мясо, риба, яйце і таке інше в раціон також включені. При розробленні цього меню технологами було все це враховано.

За новим меню школярі снідатимуть уже з першого вересня.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення