Четвер, 22 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Встановлено пільги щодо батьківської плати за харчування дітей у дошкільних закладах Чернівців

Виконавчим комітетом міської ради сьогодні, 26 січня, внесено зміни в рішення від 23.12.2015 року «Про розмір плати батьків за харчування в дошкільних навчальних закладах м.Чернівців».

Зокрема, зменшено на 50 відсотків розмір плати для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей віком до 18 років.

Також від батьківської плати звільнено батьків або осіб, які їх замінюють за харчування:
дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях;
дітей-інвалідів;
дітей із сімей, у яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах та із сімей, що отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;
дітей у санаторних дошкільних навчальних закладах (групах) для дітей з малими й затухаючими формами туберкульозу;
дітей у спеціальних дошкільних навчальних закладах (групах) для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку;
дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків;
дітей учасників військових дій у східних регіонах України;
дітей із сімей загиблих (померлих) під час участі у військових діях в східних регіонах України або організації надання допомоги учасникам військових дій в східних регіонах України;
дітей осіб внутрішньо переміщених з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, які мають відповідні підтверджуючі документи.

Всі вище перелічені пільгові умови оплати харчування дітей у дошкільних навчальних закладах будуть надані за рахунок коштів місцевого бюджету.

Також, під час розгляду даного питання, міський голова Олексій Каспрук дав доручення керівникам навчальних закладів розглянути можливість безкоштовного харчування учнів, родини яких перебувають у складних життєвих обставинах, але не мають пільг.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення