Субота, 04 квітня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині презентували першу в Україні Віртуальну школу

На базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбулося урочисте відкриття Віртуальної школи.

Як повідомляє прес-служба ОДА, проект створений з метою самовдосконалення та розвитку педагогів, якісної підготовки учнів випускних 10-11 класів до ДПА і ЗНО та до вступу у вищі навчальні заклади Чернівецької області. Також діяльність Віртуальної школи спрямована на роботу з обдарованими дітьми, зокрема, сприятиме подальшому розвитку їх творчих здібностей.

Будь-який учень випускного класу, під’єднавшись до онлайн-уроку в одному з опорних навчальних закладів району/міста (діють на базі віртуальної школи), зможе отримати кваліфіковану консультацію з конкретної теми.

Відповідних закладів на сьогоднішній день у віртуальній школі налічується 37 - по три точки входу в кожному районі/місті. Географія навчальних закладів є досить широкою, так, школярі з навколишніх сіл матимуть можливість без будь-яких зусиль доїхати до пункту консультації та прослухати урок, отримати відповіді на свої запитання. Надалі планується збільшення кількості точок входу, що допоможе кожному учневі в себе дома, або ж у кабінеті інформатики, під’єднатися до онлайн-уроку у Віртуальній школі.

В рамках заходу проведено перший он-лайн урок: "І.Франко. Поема "Мойсей". Проблематика твору. Пролог до поеми як заповіт українському народові".

До викладання у школі запрошені провідні вчителі області та науковці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Унікальність Віртуальної школи полягає в тому, що аналогів відповідного проекту в Україні немає.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення