Вівторок, 07 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Ректор БДФЕУ Володимир Прядко отримав догану

Ректор БДФЕУ Володимир Прядко розповів про поїздку до Києва та результати переговорів із керівниками Міносвіти.

За його словами, цього разу до столиці вирушили 250 людей - 200 студентів та 50 викладачів, представників ректорату.

- Коли ми приїхали в Київ, лив дощ. Ми стояли під Міністерством чотири години, мокли та мерзли. До нас ніхто не вийшов. Студенти привезли з собою оркестр, грали гімн, траурні мелодії. Відтак нас запросили на переговори, які тривали довго, але закінчилися нічим, - каже пан Прядко.

- Потім я розмовляв з Міністром освіти Сергієм Квітом. Розповів йому про історію нашого закладу, про успіхи та досягнення БДФЕУ, на що пан Квіт сказав, що не вірить мені і що БДФЕУ - це технікум, найгірший технікум, а викладачі - хабарники. Окрім цього, він додав, що усі виші, котрі раніше були під керівництвом Мінфіну, вже об'єднані з іншими, тож залишився лише наш. Квіт ще подякував мені за 26 років роботи і сказав, що для нашого закладу із рівнем технікума велика честь бути приєднаними до ЧНУ, - згадує Прядко. Під час розмови я отримав догану, а як же без неї?, - з іронією розповідає ректор БДФЕУ.

- Коли я вийшов до наших студентів, розказав, як мене там приймали, вони розплакалися, їх вразила така відповідь Квіта. Суденти ж приїхали побачити демократію, людяність, та про яку людяність можна говорити, коли наш колектив 4 години під дощем чекав на зустріч, а Квіт у той час сидів у теплому кабінеті...

Ми боремося, важко нам, але ми не здаємося, - додав Прядко.

Як відомо, студенти уже двічі їздили до Києва, першого разу їм пообіцяли, що приїде спеціально створена коміся, яка вивчатиме питання приєдання БДФЕУ до ЧНУ. Але цього не сталося.
Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +1 Михайло
а Прядко таки старий і дуже хитрий ХАБАРНИК, відбирають у бідного годівницю.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 надя
михайло при чому тут керівництво - йде мова про навчальний заклад Чернівців, який на рівні медуніверситету (70 років) розвивається в нашому регіоні і успішно розвиває свій професійний напрям, то може ще й медунівер приєднаємо до чну - там є біологічний факультет!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення