Неділя, 29 березня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Управління освіти, провівши "заочне" розслідування, спростовує факт побиття дитини в НВК "Берегиня" (документи)

Управління освіти Чернівецької міської ради Управління освіти Чернівецької міської ради
www.bukpravda.cv.ua
В управлінні освіти Чернівецької міської ради уважно вивчивши заяву Симирги Х.В. та ретельно перевіривши факти конфлікту в НВК "Берегиня", де мама вихованця звинувачує у застосуванні сили до своєї дитини, встановили, що факт застосування фізичної сили вихователем Малиш С.П. до дитини Симирги не підтвердився.

Саме таку відповідь на інформаційний запит ми отримали від управління освіти Чернівецької міської ради. (фото)

В управлінні освіти провели розслідування наступним чином:
- взяли письмові пояснення від виховатиля Малиш С.П., вчителя Гамаль М.В., вихователя-методиста Павлюк С.А. та директора закладу Капустяк Г.П.;
- взяли аналітичну довідку від практичного психолога НВК "Берегиня" Дорош Р.Г. за результатами психологічного обстеження дитини Симирги Микити;
- окремо ознайомилися та вивчили документи з охорони праці і збереження життя і здоров'я дітей;
-  вислухали думки працівників на засіданні профспілкового комітету (протокол №13 від 09.06.2016).

 Все розслідування проводилось фактично "заочно", так як з основним фігурантом звинувачення вихователем Світланою Малиш поспілкуватися в управлінні освіти не змогли, посилаючись на те, що остання з 8 червня знаходилась на лікувнні в КМУ "Міська лікарня №4" з діагнозом забій м'яких тканин, голови та обличчя, а з 14 червня - вихователь Малиш С.П. перебуває в щорічній відпустці.

У відповіді окремо зазначили, що вихователь Малиш С.П. працює в закладі з 2010 року, користується повагою та авторитетом серед батьків та колег. Скарг і претензій з боку дітей, батьків та колег не було.

За останні п'ять років звернень за фактами побиття дітей в дошкільних навчальних закладах міста до управління освіти Чернівецької міської ради не надходило.

Відверто, саме таку відповідь від управління освіти ми і очікували, адже кругова порука в освіті наразі процвітає і важко було сподіватись, що колеги вихователя не підтримають "правильну" позицію школи і садка, до того ж директор закладу Капустяк Галина Панасівна повністю підтримала свого працівника Малиш С.П. і відкидає будь-які звинувачення на її адресу.

Нагадаємо, що одну з працівниць садка мама вихованця звинувачує у застосуванні сили до своєї дитини. Причому звинувачення про побиття сина від мешканки Чернівців є непоодиноке.

Вже вдруге з подібною проблемою стикається мати потерпілого сина. Конфлікт виник в садгірському садочку при НВК «Берегиня», де саме цей садочок відвідує маленький член сім’ї Симирга – 5-річний Микита. Вихователем садочка старшої групи «А» працює Малиш Світлана Петрівна, яку звинувачують в неодноразовому побитті 5-річного хлопчика Микити.

Перший конфлікт стався ще в жовтні 2015 року, коли батьки Микити Олег та Христина забираючи малюка додому помітили краплі крові на його одязі. Обстеживши уважно сина, побачили залишки крові безпосередньо в носі. Поспілкувавшись з сином та іншими дітьми, батьки з’ясували, що вихователь Світлана Малиш вдарила 5-річного Микиту по голові, після чого з носа пішла кров. Тоді ж про цей інцидент одразу повідомили завідуючу садком при НВК «Берегиня» при школі та директора НВК «Берегиня», написали скаргу в управління освіти Чернівецької міської ради. В управлінні освіти провели внутрішнє розслідування, за результатами якого «з’ясували», що нібито Микита видував носа, після чого в нього пішла кров і нібито випадково кров потрапила на одяг. Нібито це сталось до обіду, а дітки одразу пішли відпочивати, тому батьків вихователь Світлана Малиш не повідомила і з невідомих причин не відвела дитину до медпункту. За результатами перевірки все ж вихователь Малиш отримала свою догану.

Саме цей вихователь Світлана Малиш стала знову безпосереднім учасником чергового конфлікту. Батьки вчергове дізналися в дітей і безпосередньо в свого сина, що він знову став жертвою побиття від вказаної виховательки. Чи бажання помсти за попередню догану чи це звичайні методи виховання у Світлани Малиш батьки не знають, але впевнені, що такі вихователі не мають морального права працювати з дітьми. До речі, Світлані Малиш восени директор школи доручає першокласників, саме тих діток, яких вона наразі виховує. Батьки терпіти в черговий раз таке ставлення не стали і знову звернулися до управління освіти Чернівецької міської ради з вимогою відреагувати на такі дії вихователя і звільнити її, так як вона ігнорує правила поведінки з маленькими дітьми та застосовує фізичну силу до дітей.

Свою вину, зі слів батків потерпілого сина, вихователь Світлана Малиш категорично не визнає, а про те, що діти масово підтверджують побачене побиття каже, що вони видумують. Конфлікт переріс у особисті погрози і зі слів матері потерпілого, вихователь Малиш, володіючи інформацією, що Христина Симирга є вагітною і має певні проблеми з вагітністю, передзвонила Христині Симирзі і під погрозами наврочити ще ненародженій дитині Христини, вимагала не робити їй проблеми, додавши, що діти нехай думають що говорять, адже незабаром вона стане їх вчителькою.

У Чернівцях в дитячому садочку недитячий конфлікт, а очільник освіти Мартинюк ховається (документи)

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення