Вівторок, 19 січня 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

У ЧНУ студенти із Китаю вчаться музиці

Віднедавна у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича з’явилися студенти із далекого Китаю.

Вони вчаться на кафедрі музики факультету педагогіки, психології та соціальної роботи. Про Чернівці мешканці Китаю довідалися від колишнього викладача Луганського національного університету Ольги Чурікової-Кушнір, яка після початку подій на Сході переїхала на Буковину.

– В університеті Луганська навчалося багато студентів із Китаю, адже європейська освіта, зокрема музична, є там дуже престижною, - каже викладач кафедри музики ЧНУ ім. Ю. Федьковича, керівник університетського хору «Ренесанс» О. Чурікова-Кушнір. – Оскільки студентів із Китаю у Луганську було доволі, то створила з ними навіть окремий невеличкий хор. Хтозна, можливо буде колись такий і у Чернівцях.

Наразі ж, за словами завідувача кафедри музики ЧНУ Вадима Лісового, у Чернівцях вчаться два студенти із Китаю, а торік була ще й аспірантка, котра перевелася до Чернівців із Луганська. Щоб вільно опановувати науку, вони попередньо вчили українську мову на підготовчих курсах Буковинського державного медичного університету.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення