П'ятниця, 10 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях викладачі норвезького університету навчатимуть військових підприємництву

Економічний факультет ЧНУ запрошує на безкоштовне навчання на курсах перепідготовки за спеціальністю «Організація та управління підприємницькою діяльністю», які будуть проводитися з 19 вересня по 16 грудня.

Протягом трьох місяців слухачі курсів перепідготовки зможуть опанувати ряд практичних дисциплін та прийняти участь у тренінгах з підприємництва та бізнес-планування, формування бізнес поведінки, організації власної справи, податкової системи, використання інформаційних технологій в бізнесі, обліку та аудиту, маркетингу та PR-менеджменту, ділового адміністрування, управління персоналом, планування кар’єри та технологій працевлаштування. В процесі навчання слухачі зможуть прослухати лекції про сучасні аспекти ведення бізнесу й гостьових викладачів із норвезького університету Норд.

Слухачами курсів перепідготовки можуть стати демобілізовані особи, військовослужбовці Збройних Сил України, звільнені у запас та військовослужбовці, що підлягають звільненню в поточному році, учасники антитерористичної операції (АТО), співробітники Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Слухачами курсів також можуть бути зараховані дорослі члени сімей вищезазначених категорій військовослужбовців та співробітників.

Після завершення навчання випускники отримають сертифікат про перепідготовку Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та сертифікат про завершення навчання університету Норд (м. Будо, Норвегія).

Курси перепідготовки проводяться в рамках українсько-норвезького проекту «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей в Україні», який фінансується Міністерством закордонних справ Королівства Норвегія та спільно реалізується Міжнародним фондом соціальної адаптації, Університетом Норд та Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича.

Документи необхідні для зарахування:

1.Фотографія 3х4 - 1 шт.

2.Копія паспорта громадянина України (1-а, 2-а, і сторінка з реєстрацією).

3.Для діючих військовослужбовців - довідка з частини про передбачуване звільнення.

4.Для звільнених військовослужбовців - копія одного з документів, що підтверджують відношення до категорій військовослужбов¬ців та співробітників правоохоронної сфери (військовий квиток, посвідчення Ветерана ВС, пенсійне посвідчення, копія виписки з наказу про звільнення, довідка з Військкомату і т.д.).

5.Для члена сім'ї (чоловік, дружина, дорослі діти) - копія одного з документів, що підтверджують належність до сім'ї військовослужбовця чи співробітника правоохоронних органів.

6.Заява (згідно зразка).

Курси проводитимуться щоденно (окрім вихідних) в післяобідній час з 16:00 за адресою: економічний факультет ЧНУ ім. Ю.Федьковича, ауд. 48, вул. Кафедральна, 2, Чернівці.

Для запису та за більш детальною інформацією можна звертатися за телефоном:

+ 38 050 519 66 82, Грешко Роман Ігорович.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення