Вівторок, 19 січня 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині завершила роботу група Асоціації працівників освіти

У Чернівецькій області завершила роботу виїзна група Асоціації працівників дошкільної освіти України, яка планово проводила робочі зустрічі з освітянами Буковини, вивчала досвід організації дошкільної освіти.

Представники Асоціації упродовж кількох днів проводили семінарські засідання з метою обговорення найнагальніших освітніх проблем дошкілля. Зазначено, що практично для всіх регіонів України залишається одна спільна проблема – це недостатня кількість місць у дошкільних закладах. Разом з тим, немає чітких норм щодо вікового обмеження перебування дитини у садочку. За рішенням батьків чимало дітей залишаються у дошкільному закладі до семи років і це, також, створює додаткові черги для дітей молодшого віку.

Ці та інші проблеми сучасного дошкілля країни будуть обговорюватися на всеукраїнській нараді працівників сфери 26 жовтня в Києві.

Учасники виїзного семінару на Буковині побували в дошкільних навчальних закладах як міста Чернівців, так і районів області. Було представлено методологічні розробки педагогів з метою виховання та розвитку дітей опираючись на місцеві традиції та природні особливості місцевості. Гостей вразило нестандартне використання природніх матеріалів для виготовлення дітьми творчих робіт. Такий підхід цінний тим, що дітей у малому віці привчають любити природу і цінувати її багатство.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення