Середа, 21 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

ЧНУ співпрацюватиме з Інститутом аграрної економіки Румунії

25 листопада відбулася зустріч проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича П.М. Фочука з професором Інституту аграрної економіки Румунської академії наук Дан-Маріуса Войчилаша.

У рамках зустрічі підписали угоду про спільне співробітництво між Інститутом аграрної економіки Румунської академії наук та ЧНУ імені Юрія Федьковича на період 2016-2021рр.

Про це повідомляє "Буковинська правда" з посиланням на ЧНУ.

Представники двох сторін визначили, що партнерство охоплюватиме наступні завдання, задекларовані угодою: обмін досвідом на двосторонніх зустрічах між нашими науковцями в Румунії та Україні; програми та стажування в спільних міжнародних проектах; участь в міжнародних наукових зустрічах для загальних досліджень та співробітництво в різноманітних міжнародних симпозіумах; співпраця з іншими науковими організаціями та підтримка приєднання/розвитку міжнародних шкіл або будівництво конкретної наукової школи між нашими навчальними закладами; публікація індивідуальних або колективних статей в журналах двох установ.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення