Субота, 11 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Студент-біолог ЧНУ побував на симпозіумі в ПАР

Магістрант кафедри молекулярної генетики та біотехнології Чернівецького національного університету Волков Андрій, який навчався за програмою Erasmus Mundus у Німеччині та виконував наукову роботу в Інституті Хімічної Екології Макса Планка, отримав грант на участь у симпозіумі «Хімічна екологія», який відбувся в м. Преторія (Південно-Африканська Республіка) з 31 жовтня по 2 листопада.

Результати власних наукових досліджень Андрій представив у вигляді доповіді на тему "Biotransformation of allelopathic compounds by Arabidopsis thaliana".

Про це повідомляє "Буковинська правда" з посиланням на ЧНУ.

У роботі симпозіуму брали участь відомі науковці як з країн Африки, так і з Європи та Канади. Обговорювалось широке коло питань: взаємодії комах з деревами лісу, взаємовідносини між флорою та запилювачами, рослинно-патогенні взаємодії, натуральні рослинні продукти і феромони комах тощо. Для групи делегатів у рамках симпозіуму була проведена екскурсія до найстарішого та найвідомішого національного парку в ПАР, один з найбільших національних праків світу – НП Крюгер.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення