П'ятниця, 20 жовтня 2017p.
Loading...
Оксфорд Медікал гінекологія

Мешканців Герцаївщини обурив проект нових навчальних планів (+документ)

Новий проект навчальних планів для 10-11 класів, який був запропонований на обговорення Міністерством освіти і науки України, підняв хвилю обурення серед жителів Герцаївського району.

Про це повідомляє "Буковинська правда" з посиланням на Герца.інфо.

Своє незадоволення запропонованими змінами демонструють в першу чергу педагогічні працівники, члени батьківських комітетів, а також представники громадськості.

Справа в тому, що у новому проекті мова національної меншини у 10-11 класах фактично перестає бути базовим предметом, а переходить до варіативного складника, що означає виділення лише трьох годин на викладання ряду важливих предметів.

А такий предмет

У нашому районі більше 97% населення визнають румунську мову як рідну.З 29 навчальних закладів у 27 навчальний процес ведеться на румунський мові.

Як нам стало відомо, практично всі навчальні заклади району написали листи Міністру освіти і науки Лілії Гриневич з проханням не допустити таки грубі порушення прав румунської національної меншини.

Під цими листами підписалися сотні осіб. У свою чергу відділ освіти, молоді та спорту Герцаївської РДА також звернувся з листом до міністра.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


??????, ???????, ????????...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Галицька верстка

Нові блоги

Опитування

Які політичні партії ви підтримуєте?
БПП Солідарність - 0%
Фронт Змін - 2.3%
Батьківщина - 9.3%
Самопоміч - 16.3%
Радикальна партія - 0%
Свобода - 9.3%
Опозиційний блок - 2.3%
Наш край - 0%
Народний контроль - 0%
Рух нових сил - 0%
ДемАльянс - 0%
Громадянська позиція - 0%
Інші партії - 4.7%
Не підтримую жодної партії - 55.8%
Всього голосів: 43

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення